Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha jól tudom létezik Francia...

Ha jól tudom létezik Francia Bulldogoknak táplálkozási táblázat szín skálákkal hogy mit tilos illetve szabad ennie. Viszont akárhogy keresem sehol sem találom aki esetleg valahol megtalálta vagy megvan neki áttudná küldeni/linkkelni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én erről ugyan nem hallottam még, de a francia bulldognak is ugyanazt szabad/nem szabad ennie, mint minden kutyának.

Ha allergiás vagy ételintoleranciája van/lesz, akkor pedig az állatorvos el fogja mondani, mit ehet és mit nem.

Általánosságban tilos kutyának: xilittartalmú bármilyen étel; kakaó (csoki is); mazsola, szőlő, nyers vagy nem kellően átfőtt sertés vagy vaddisznó.

Nem javasolt semmilyen cukros étel sem.

Nem javasolt főtt vagy sült (azaz hőkezelt) csont.

Nem tesz jót az embernek készült étel, ami sózott, fűszeres, fokhagymás, hagymás.

2019. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanolyan a táplálkozása mint minden más kutyafajtának. Az életképtelen rövid orrnyerget, zihálást, hörgést, horkolást, oxigénhiányt ez max annyiban befolyásolja hogy kis szemű tápot vegyél neki
2019. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is csak az állatorvosi rendelőben hallottam róla viszont sehol sem találtam.

2019. jan. 22. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!