Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hat hónapos kutyám miért...

A hat hónapos kutyám miért pisil még mindig be?

Figyelt kérdés
volt időszak,hogy kezdett hozzászokni a szobatisztasághoz,de megint visszajött az ott pisilek ahol éppen vagyok szokás!nem tudom miért?mit tegyek??se szépen,se csúnyán nem akarja visszatartani!pedig szinte két óránkét megyünk sétálni!mire az ajtóig kiérünk,már be is pisilt!kétségbe ejtő!
2008. nov. 8. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Talán azért, mert ő is érzi, hogy nem a természetes közegében van. Neki az a természetes, hogy akkor, és oda pisil, ahová akar.
2008. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta a megfelelő visszajelzéseket? Jó helyen pisiért dicséret, rossz helyen rajtakapásért (nem később, csak a rajtakapásért) szidás? Ha igen, akkor passzolom, ha nem, akkor meg tessék erre ráállni.
2008. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyakorlott kutyás vagyok!persze hogy megdícsérem lent,és összeszidom ha fent pisil!hát éppen ezért nem értem!!teljesen tanácstalan vagyok,nem tudom végképp mi a megoldás!!!pedig már egy idejig ment a szobatisztaság,hogy most miért nem,soha nem fogom megfejteni:(
2008. nov. 8. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress fel szakembert, kutyaiskolát, kimondottan kutyás fórumokat, ilyesmiket. Ajánlom még a [link] Kérdezz-felelek rovatát, hátha mondanak valami okosat. Ha ott kérdezel, azt is írd le mindenképpen, hogy mivel próbálkoztál, ami nem vált be, nehogy azt tanácsolják :)
2008. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!