Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp a legjobb a...

Milyen kutyatáp a legjobb a kutyának?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy milyen jó ár-érték arányú kutyatápot ajánlanátok egy kan Német juhászkutyának?

2019. jan. 22. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

[link]

lehet válogatni

2019. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Acana...orijen... ha van ra keret..
2019. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Brit Premiummal etetek.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, árban is jó Kb 600-700 Ft/kg áron van.


10 éves Kan pitem van.

2019. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Adjál neki húst.Nyersen, kivéve sertést, főve, sülve.Mellé adhatsz tápot.A kutya ragadozó, szüksége van húsra.
2019. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

".A kutya ragadozó"


Dehogy ragadózó.

Te még nem hallottál róla, hogy a kutyát sok-sok ezer éve háziasította az ember? És tudod mivel szoktatta magához? A maradékkal...


Nem mondom, hogy nem kell neki hús, én is adok, töpörtyűt is, de teljesen jók a közép-felső kategóriás tápok is etetésre.

2019. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok jó tápmárka van, de kutyától függ melyiknek mi lesz az optimális.

Brit Care, Wolf of Wilderness, Wolfsblut, Acana, Platinum Natural, Real Nature, Marp, Doxneo, Thaste of the Wild, N&D - sütőtökös széria. Olcsóbb kategóriában Markus-Mühle, Lukullus, Brit Pramium, Calibra, Arion, Fitmin, Cibau.

2019. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Taste of Wild - nalunk ez a legjobban bevalt szaraztap az elozo kutyanal (dalmata) es a jelenleginel is (nemet juhasz)
2019. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én Wolf of Wilderness kölyök táppal ettek... német juhász- cane corso keverék 6 hónapos kutyust lunderland zöldkagyló por kiegészítéssel illetve jelenleg heti 6 db csirkefarhát plusz nagy ritkán házi koszt ami nem fűszeres. Acana nagytestű kutyák kölykeinek valóval kezdtem de nem ette szívesen magába ezért váltottam meg drága kategória szóval amúgy is benne volt a pakliba. Még növekedési időszakba a purizon márkát néztem ami az acana táppal van kb tartalmilag egy súly csoportba. De te tudhatod neked mit jelent a jó ár érték arányú táp, nyilván egy kis testű kutyásnak tovább elég egy jó minőségű táp nem úgy mint a mi esetünkbe. Én mindenképp gabona mentes tápokba gondolkodok ezeknek az egyéb paraméterei is jók ) vitamin, hústartalom stb ) ezek azért 1000 ft / kg ár felett mozognak.
2019. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!