Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismer valaki Utonagan kennelt?...

Ismer valaki Utonagan kennelt? Ár és távolság nem számít.

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki jönne a keverékezéssel, menhelyel, fajtamentéssel meg hasonló jóságokkal, szólnék hogy egyik sem érdekel, a kérdésre szeretnék választ. Köszönöm.

2019. jan. 22. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon sajnos nincs kenel. A külföldiekkel meg nem vagyok képben.🙁
2019. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Mármint úgy értettem, hogy utonagan kenel nincs

2019. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, "a távolság nem számít" alatt azt értettem hogy a föld másik oldalára is hajlandóak vagyunk elmenni érte. Bár természetesen minél közelebb találunk kennelt annál jobb :)
2019. jan. 22. 16:47
 4/5 anonim válasza:
82%
Én találtam egy valakit aki Cambridge-ben árul jelenleg ilyen fajta kiskutyát, azt nem tudom, mennyire megbízható.www.pets4homes.co.uk/classifieds/2180665-real-utonagan-puppies-cambridge.html
2019. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi azt én is megtaláltam, de azok sima német juhász keverékeknek néznek ki. Szerintem közük nincs az utonaganhoz.
2019. jan. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!