Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog sírni éjszaka a...

Meddig fog sírni éjszaka a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Már 1 hete nálunk van a több mint 8 hetes kiskutya de még mindig sír és vonyít éjszaka. Olvastam sok helyen, hogy mi a teendő ilyenkor (nem szabad kimenni hozzá tutujgatni, mert ezzel jutalmazva van a sírás) de még mindig ugyan az a helyzet mint az első napokban. Meg fogja valaha szokni?

2019. jan. 22. 17:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá, rossz kategóriába tette a kérdést... Ezért is elnézést...
2019. jan. 22. 17:20
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem ki kell menni. Ő még egy kisbaba.
2019. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen elkülöníteni éjszakára sem a gazdától, mert akkor fél. Természetesen nem kell az ágyba venni, de ajánlatos az almot a gazda közelében elhelyezni, hogy érezze a gazda szagát.
2019. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egy leselejtezett pokróc vált be. Belecsomagoltuk a kicsit és abban ölelgettük napközben. Így pozitív emlékei lettek tőle és mi illatú is volt.
2019. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a neki vett pokróccal aludtam egy éjszaka, és azt tettem be neki (alomszagú cuccot nem tudtunk hozni, mentett kölyök volt).

Hol alszik? Mennyire van elszeparálva tőletek?

2019. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van neki egy külön helyiség ahova éjszaka szoktuk bent hagyni. Akkor is hangoskodik ha éppen nem foglalkozik vele senki mikor játszana. Kezdetben a szobámban akartam tartani, csak ha nem figyelünk oda összepisil mindent (padlószőnyegem van) , meg szétrág, szétszed mindent így sajnos nem tudom a szobámban tartani főleg, hogy rengeteg kábel van a padló mentén.
2019. jan. 22. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szobakennelben van a kutya. Így nem pisil össze-vissza, és szerintem jobban kibírja az éjszakákat. Olyan 5 körül szokott megpróbálni kitörni az elején, akkor kivittem. Csak párszor pisilt benne
2019. jan. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!