Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rossz a kutyának bent a...

Nem rossz a kutyának bent a melegben?

Figyelt kérdés

Szobakutya, mivel kinti rész nincs is.

Dús szőre van, kb. mint egy labradornak, csak kicsit puhább. Nem szokott kint fázni mikor sétálni megyünk, de azért vettem neki egy kabátot, hátha mégis.

Viszont féltem, hogy túl meleg van itt bent neki, igaz, nem mutatja jelét, szóval nem liheg vagy ilyesmi. De ha közel hajolok hozzá, akkor érzem, hogy árad belőle a meleg, mintha egy radiátor mellett lennék, komolyan. Nem lehet baja tőle, hogy melegben van? Azon kívül persze, hogy őrölt módon hullik a szőre.

Csak kicsit szoktam fűteni, ha már nagyon fázok, de nem hinném hogy 21-22 foknál sokkal több lehet itt bent.


2019. jan. 22. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2019. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2019. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mivel ősszel is bent volt, így nem. Ha tèliesítette volna magát, szóval plusz szőr ès zsír is lenne rajta, akkor nehezebben viselné, de rossz biztos nem lenne neki.
2019. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha jelét nem látod, nem hiszem
2019. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, a rövid szőrűnek most ebben az időben jobb is.
2019. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

A kutya hője egészségesen 38 fok. ha közel hajolsz hozzá, nyilván a 21-22 fokos szobahőmérséklettől sokkal melegebbnek érzed a kutyádat.

Ha sokáig kint vagyunk hidegben, én szeretem a hóna alá dugni a kezemet. Olyan, mintha fűteném a fázó ujjaimat.

2019. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
A kutyáknak magasabb a testhőmérséklete, mint nekünk. Ráadásul úgy olvastam, hogy a kisebbeknek magasabb, mint a nagyoknak. Ha nem liheg, akkor nem valószínű, hogy melege lenne.
2019. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem kicsi kutyáról van szó.

#6 ez aranyos volt :)

A kutyud mit szól ehhez, nem hideg neki a kezed ott? :D

2019. jan. 22. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

6-os vagyok

Hóban, hidegben sétálunk, labdázunk. Túrja a havat az orrával. Mi emberek nem bírnánk ki mezítláb a hóban , vagy akár 1 percig is az orrunkat hóban tartani.

Szerintem szinte meg sem érzi a kezem hűvösségét.

A kutyáknak más a hőérzetük, mint nekünk " sima bőrűeknek" :)

2019. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!