Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédom homofób, mi a...

A szomszédom homofób, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategótiába raktam... A lényeg az, hogy neki és nekem is fiú kutyánk van, és nincsenek ivartalanítva. Az enyém nagyon barátságos, megtesz mindent, hogy átmenjen a másik kertbe játszani, átás a ketítés alatt, átugrik, felmászik, bármi. A szomszédom viszont nagyon veszekszik érte, azt állítja, hogy b**i lesz a kutyája, ha sokat van együtt fiú kutyákkal.

Igaz ez? Tényleg lehetnek a kutyák is homoszexuális beállítottságúak?



2019. jan. 23. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédod simán csak idióta és ostoba.


Viszont neked meg meg kell akadályoznod, hogy a kutyád a szomszédod kertjébe átjusson.


És nem, a kutya nem lesz b..zi.

2019. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan álltok akik saját nemüket létesítik előnyben akkor is ha van nőstény.(nem hittem ebben, de saját gácsérjainknál láttam hogy nem törődtek a tojókkal, de egymástól el nem szakadtak volna) De a szomszédod szimplán hülye. Erre jutni csak mert játszani akarnak a kutyák...
2019. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de itt inkább arról van szó, hogy te lazán hagyod, hogy a blökid átpofátlankodjon a szomszéd telkére. Én még egy nyaklevest is főznék neked.
2019. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd a kutyákra nézve személyes sértésnek, fogadok, amikor a hátad mögött beszél rólad másnak, akkor meg nem a kutya, hanem te vagy "az a bzi szomszéd". Na, ilyenek az emberek.


Természetesen van az állatvilágban is homoszexualitás, de ezek életre szóló állapotok, ami vagy van, vagy nincs, nem jövő kedden alakulnak. Transzneműséget meg laborban elő is állítanak, ha a magzati stádiumú egeret mindenféle hormonokkal injekciózzák... Csak mielőtt néhány erkölcscsősz azt hiszi, az egész LMBT-tábor holmi eltorzult politikai állásfoglalás, amivel neki erkölcsi vitába kell folyni. Menjen az ilyen, azt oktassa a pályán az akácot...

2019. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szomszédod egyáltalán nem homofób, hanem csak szimplán elege van belőle, hogy a kutyád hívatlan vendégként rendszeresen átjár hozzájuk.

Neked kell gondoskodni arról, hogy ez ne történhessen meg, legyen rendes kerítés, és foglalkozz a kutyáddal, mozgasd le minden nap hosszú sétákkal.

2019. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kutyák esetében a párzó mozdulatok a rangsorban elért helyezés megerősítését célozzák.
2019. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!