Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadó szeretnék...

Ideiglenes befogadó szeretnék lenni. Melyik menhelyet, egyesületet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán élek, Budapesten lakók, kb.egy hónapban egyszer megyek haza. A szobatársamnak is van két kutyája, szóval fontos, hogy más kutyákkal jól kijöjjön.

Sajnos az etetést nem tudom finanszírozni, szóval olyan szervezet kéne, aki tud adni tápot, vagy valamilyen hozzájárulást kajához. Úgy tudom az orvosi költségeket, élősködők elleni védekezést minden szervezet állja.

Melyik egyesületet ajánljátok? Leginkább a Füzesabonyi Állatvédő Alapítvánnyal szimpatizálók, esetleg a Szent Ferenccel. Mindenki tapasztalata érdekel, aki volt már ideiglenes befogadó.



#kutya #ideiglenes befogadó #Füzesabonyi Állatvédő Alapítvány
2019. jan. 23. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
*lakok, szimpatizálok
2019. jan. 23. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Így bele se kezdj.
2019. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2019. jan. 23. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ugye csak viccelsz? Ezzel a leírással felejtős az egész.
2019. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Albiba nem adnak ideigenesen kutyát.


Plusz a mindennapi életmódod sem írtad le, az hogy x időnként utazol, nem nagy szempont. Bár egy vonatfóbiás, hányós kutyánál ez is nagy szempont 😅

2019. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Amikor én voltam idi, az egy másik szervezetnél volt és a kajáját én fizettem a kutyusnak.(elvileg nem kellett volna, de végül így alakult)

Készülj fel, hogy lehet, hogy nem egy tökéletes, cukimuki, szobatiszta és egyéb problémáktól mentes kutyát fogsz kapni. Az enyémmel is volt pár olyan gond, amire nem is gondoltam volna.

Viszont valamilyen kezdeti beruházást muszáj tenned, kell póráz-nyakörv, fekhely és tálak a kutyának, meg pár játék sem ártana, esetleg egy szobakennel, ha a láncról frissen leoldott kutya nem tudná, hogy hogy kell viselkedni a lakásban. Az albérlet ideiglenes befogadónál szerintem nem lesz probléma.

Írj a szervezeteknek, hogy szükségük van-e rád a találgatások helyett.

2019. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

A szobatársamnak is van két kutyája, szóval fontos, hogy más kutyákkal jól kijöjjön.


Sok esetben traumatizált kutyákról van szó, akiknek viselkedési problémája van. Ha neked csak jól nevelt, szocializált kutya kell, az rég rossz.


Sajnos az etetést nem tudom finanszírozni, szóval olyan szervezet kéne, aki tud adni tápot, vagy valamilyen hozzájárulást kajához.


Ha éppen nem tudnak tápot adni, akkor mi lesz? Éhezik a kutya, mert csóró vagy?


Úgy tudom az orvosi költségeket, élősködők elleni védekezést minden szervezet állja.


Azért ez sem így megy....


Minek akarsz ideiglenes befogadó lenni, ha tulajdonképpen semmilyen körülményed nem alkalmas rá?

2019. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!