Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ilyenkor hidegben meleg...

Ti ilyenkor hidegben meleg ételt adtok a kutyának?

Figyelt kérdés
És mit?
2019. jan. 24. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ mit kapnak, mert a konzerv eledelt nem fogom felmelegíteni. Ha van konyhai maradék, azt feltudom melegíteni, húsleves lé, pörkölt maradék stb. De sokszor főzök is kimondottan nekik csirkefarhátat, azt langyosan kapják. Amúgy nincs túl nagy szükségük rá, hogy meleg legyen, mert a nap zömében és éjszaka a műhelyben tespednek télen. Csak az evés van kint, ha befejezték, jöhetnek be.
2019. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagytestű kutya nàlunk a kazànház, konyha és a közte lévő előtérben van télen. Evés elötti nagy séta+jàtèk utàn (kb 1,5-2 óra kint a hidegben egyhuzamban) azért èn szeretek neki adni egy kis natúr zöldsèglevest/húslevest kézmelegen a tàp mellé, hogy gyorsabban àtmelegedjen. Aztàn lehet hülyeség, de ő szereti ellefetyelni. Olyan elègedett fejet szokott vàgni tőle :)
2019. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha kapnak konzervet, azt nem, de főleg szárazat meg főtt húst kapnak. Azt főzés után kiteszem az ablakba, mert a hűtőm kevés lenne hozzá, és minden nap kb addig melegítem, hogy a zsír a tetején ne legyen darabokban, de inkább langyos. Mindig kint vannak, de hideget nem adnék nekik, olyan mintha jeget ennének
2019. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én ilyenkor a kuvaszomnak mindig főzök levest csirke csontos aprólékból(nyak, láb, szárnyvég) főzök hozzá egy kis zöldséget(répát és krumplit) és rizzsel adom neki. Vagy pedig kutyakonzervet kap meleg tésztával.

Nyáron tápot és kiegészítésnek nyers húst szokott kapni(csirke farhátat általában).

Én úgy érzem igényli télen a meleg főtt ételt. Egy nap egyszer kap egy kisebb lábasban.

2019. jan. 24. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak tápot adok egy kis melegvízzel felöntöm, ha van leves akkor abból kap rá. Ma főztem neki tehát rizses, almás belsőséget fog vacsorázni.
2019. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Benti kutyám van, szóval nem, tápot kap ugyanúgy.

De néha szoktam neki csinálni húslevest, bár azt nem csak télen.

2019. jan. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!