Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhető a kutya...

Hogyan nevelhető a kutya arra, hogy amikor egyedül marad otthon a lakásban, akkor ne csináljon bajt?

Figyelt kérdés
Az éjszakát rendben végigalussza, de nappal ha nem vagyok otthon, csak kisebb helyen hagyom, ahol nem férhet hozzá semmihez, ami miatt baj lehet, de van neki fekhely, víz, játék, rágcsálnivaló, és könnyen fel tudom mosni, ha "baleset" történik (alapvetően szobatiszta egyébként, egyszer csinált be, én ételre gyanakszom, mert akkor volt neki újdonság, azóta azt nem kapta, azóta nem is volt ilyen gond, de inkább biztosra megyek). Ezt a teret szeretném növelni. Fürdőszoba nem jó, az kisebb, mint ahol most van nappal. Az is jó, ha valakinek van ötlete, hogy a nyitott polcokat, kábeleket hogyan védhetem be például. Szobanövények nem érdeklik, így azok miatt nem aggódok.
2019. jan. 24. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kutyád?
2019. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél év körüli elméletileg, mentett kutya.
2019. jan. 24. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Én a kiskutyám érkezésekor minden kábeles, konnektoros részt elbarikádoztam rajztáblával, vagy kartonnal. A polcokról feljebb pakoltunk, de van olyan hely amit szintén (kinyithatóan) leragasztottam pár kartonnal.

Egyébként ha nagyobb helye van egy fürdőszobányinál szerintem az elég. A szoba kutya amúgy sem futkározik amikor egyedül van. Alszik, vagy rágcsál valamit (roszabb esetben kábeleket :D)

2019. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért jó volna, ha nagyobb helyre tudnám kiengedni, ő is jobban örülne. :-) Van, ami egyáltalán nem érdekli, de van, ami igen. A papírt szereti rágcsálni, ha olyanja van, úgyhogy a kartondoboz barikád nem jó (egyelőre, amíg teljesen le nem szokik erről). Kistestű kutya, de nem mini, kanapéra simán fel tud ugrani, de arról már le lett szoktatva, van viszont más, ami érdekelheti. Babarács, babaajtó nem elég magas (amiket ismerek), bár valami olyasmi nem lenne rossz.

Esetleg van valakinek beltéri térfigyelő kamerája, amit lehetne mobilon keresztül nézni akár?

2019. jan. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!