Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ez a táp? Granatapet.

Jó ez a táp? Granatapet.

Figyelt kérdés

[link]


Az a baj, hogy a kutyám eddig nem jól bírta a gabonamentes tápokat. Túl erősek neki. De nem tudom, hogy azért-e, mert nincs bennük gabona, azért hajtja meg, vagy pedig a magas fehérje tartalma miatt.

Ennek nem magas, csak 23.


2019. jan. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Kérdezd meg a kutyádat.

Mi itt írhatunk bármit, ha a kutyád ezt se bírja.

Ki kell próbálni.

2019. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj, hogy 10 kilós a legkisebb kiszerelés. :(
2019. jan. 24. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miket próbáltatok előtte, de a kutyáknak általában a magas fehérje okoz gondot vagy valami allergia.

Ez a táp összetételben nem rossz, bár az árát én kicsit drágállom, inkább olyan 1000-1200 forintot érne meg, de még korrekr összetétele van.

Esetleg kipróbálhatod a N&D csökkentett gabonás tápjait. Nem teljesen gabonamentes, de attól még szuper. Vagy a sűtőtökös változataikból valamelyiket.

Illetve a halas tápoknak szokott alacsonyabb fehérjéjük lenni, köztük keresgélhetsz.

2019. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi #3.

Az N&D-nek rohadt magas a fehérjetartalma, úgyhogy azt tuti nem.

Amúgy már minden más tápot megnéztem, és kb csak ez maradt.

Mindenképp gabonamentest akarok, de azok meg rendszerint magas fehérjések.

2019. jan. 24. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!