Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki szőre mennyire "erős"?...

Yorki szőre mennyire "erős"? Sima emberi hajnyíróval vághatom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy olyan a szőrtípusa, mint az emberi haj, egyrétegű és vékony, ennyi erővel, akkor nem muszáj kutyanyírót vennem? Otthon nyírnám amúgy, előző keverék kutyámat is nyár 2 hónapjában le szoktam, mert nem bírta a meleget, de neki hosszú, kétrétegű és vastag bundája volt.
2019. jan. 25. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fogja vinni, de próbáld ki. Nekem 3 kutyám yorki, de én vettem egy kutya nyírót. A fülükhöz meg jó a Babyliss men szakállnyíró borotva. Amelyikben kicsi fogai vannak.
2019. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erősebb a szőrűk, ezért az emberi jobban fog melegedni/leéghet. Általában a kutyanyírónak kicsit más az élkiképzése, és nagyobb a teljesítménye pont ezért. Illetve ami fontos, hogy a kutyaszőrben mindig van por (ha csak nem alapos kimosás után nyírod) és az nagyon gyorsan tönkre teszi az élét a gépnek ezért kicsit más az élkiképzése egy kutyanyírónak. Az kevésbé érzékeny a porra.
2019. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen típusú yorki szőr,mert már sajnos a szapiknak hála eléggé sok féle lett, ha pár szál szőrű akkor viheti, de ha vastagabb akkor meg fog állni és ott állsz egy félkész kutyával.
2019. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!