Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Linkelnétek menhely oldalakat?...

Linkelnétek menhely oldalakat? Ahol fent vannak örökbe fogadható kutyák, cicák?

Figyelt kérdés

Ne facebook legyen. Elsősorban sintértelepes weboldalak érdekelnének(ahol altatnak kutyát), aztán a többi menhelyes.

Ebtelepről, tappancsról, rexről és noéról tudok.


2019. jan. 26. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felsorolt helyek inkább anyagi feketelyukak.


Google: településnév menhely


Az első pár találatot, nagyobb menhelyeket hanyagold

2019. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Noét felejtsdel... Hihetetlenül pofátlanok!
2019. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy"anyagi feketelyuk" ?

olyan helyet keresnék, ahol nem "zaklatnak" örökbe fogadás után. Egyrészt ezért szeretnék sintértelepről, mert ott van egy szerződés, de nincsenek durva kikötések meg hetente fotót kérnek meg havonta meglátogatnak. Vagy hasonló menhelyet.

2019. jan. 26. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A noénál pl. az van, hogy nem Te választasz kutyáty mert ami tetszene arra ráfogják, hogy nem kezdőknek való, stb. Rádsóznak egy egészségtelen kutyát, ha helyrehoztad a saját pénzedből 2 hét múlva jönnék és visszaveszik, hogy mégsem jó neki lakásba, ilyesmi.
2019. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkkor inkább úgy írom hogy pénzelnyelő gép. 80 milkát nyal nak fel csak az 1%ból

Pofátlan kikötéseik vannak

Nem tudom a hozzájuk bejött pénzből mennyit fordítanak valóban a kutyákra... Annyi adományuk van, hogyha ezt mind tápra fordítanák 1 évig majd 14 300 középméretű kutyát látnának el Chappyvel. Az 1%on kívül van más adományuk is, azokból az egyéb felszeléseket simán tunák fedezni.

2019. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De 80 millióból szerintem egy 1-2 százas férőhelyű szép, rendezett menhelyet is fellehet húzni
2019. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, akkor melyik menhelyeket ajánljátok?

És ebtelepen kívül milyen altatós menhelyek vannak?

2019. jan. 26. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ide nagyon sok szervezet tölt fel kutyákat az ország minden tájáról. Remélem segít, én is innen néztem a kutyámat. :)

2019. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
paksi menhelyet ismeri vki? szimpatikusnak tűnik, sok csóri kutyus van, tapasztalat?
2019. jan. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!