Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen munkahelyre lehet...

Milyen munkahelyre lehet vinni magammal a kutyát? Vagy hogy oldjam meg, hogy az idős kutyámnak a munkám miatt 9 órán át nem tud kimenni?

Figyelt kérdés

8 órás munka+az utazás összesen 1 óra

11 éves 18 kilós kutyusom van(kisközepes), a kora előrehaladtával egyre jobban "hiányzom neki", ha otthon marad egyedül. Én már 3 éve magántanuló vagyok, alkalmanként fél- vagy akár többnapos alkalmi munkákra léptem le, pár óra után mászkál, nyüszörög(nem hangosan, csak ilyen szomorkodóan, jelezve, hogy egyedül van). Szóval nemsokára 18 leszek és rendes munkám lesz, amikor is 9 órára itthon kéne hagynom egyedül. Ezt hogy oldjam meg? Nemcsak az egyedüllét a gond, hanem hogy sokáig nem tudna pisilni, és Ő ivartalan kislány. Jelenleg(és amióta kihoztam a sintértelepről) 5-7 óránként, napi 4x van lent.

Segítsetek, kérlek!


2019. jan. 27. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mit csináljunk? Vigyük sétálni?
2019. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nagyon kevés kutyabarát munkahely van még ma Mo-n, a környezetemben egyet sem ismerek sajnos.
2019. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen munkahelyek, bár gondolom nem túl sok.

Ha megoldható, keress olyan munkahelyet, ahova viheted magaddal. Ha nem megoldható, akkor pedig valakit próbálj keresni, aki napközben egyszer ki tudja vinni pisilni, és kicsit törődik vele. (Ismerős, barátok, családtag).

Más ötletem erre nincsen.

2019. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeliőr cégnél, terepen.
2019. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4-es, 18 évesen felvesznek oda? És kell vmilyen szakma/képzettség?
2019. jan. 27. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár nem a 4-es vagyok, de kell képzettség hozzá, igen. OKJ-s tanfolyam elég, nézz utána.

A korod nem kizáró oka, hogy felvegyenek, de az biztos, hogy végzettség kell.

2019. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. jan. 27. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Szükséges a nagykorúsg és tanfolyam.
2019. jan. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!