Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szeretheti jobban a...

Miért szeretheti jobban a felnőtt kutyám felvizezve vagy nedves táppal keverve a száraz tápot?

Figyelt kérdés
Egyébként rágcsál is, van neki erre való több cucc is, amivel el is szöszöl szívesen hosszabb ideig. Csak a kajájával van ez.
2019. jan. 29. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Próbálj te légszáraz kenyérmorzsát enni, hamar rájössz.
2019. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán túl száraz neki, van mellette víz?
2019. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél gabonapelyhet tej nélkül, majd tejjel... szerinted melyik a jobb?
2019. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, persze, én sem szeretem a szárazat magában... :-D

Van víz mellette bőségesen.

2019. jan. 29. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért a fogait megnézetném
2019. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet gond a fogaival, ha a száraztápnál keményebb dolgokat is simán megrág?
2019. jan. 29. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
A kutyák evés közben nem nagyon rágnak, csak annyira, hogy leférjen a falat. Ergó a száraztápot sem nagyon rágják meg. (Persze van kivétel). Ezérf fontos nekik rágókát adni, különben nem rág semmit.
2019. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ezt még nem figyeltem meg, köszi. Mondjuk ha nem kap rágókát, akkor is rág szerintem, csak olyat, amit nem szeretnénk. Inkább, nem? :-)
2019. jan. 29. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!