Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek menhelyes kutyája van,...

Akinek menhelyes kutyája van, át szoktátok nevezni?

Figyelt kérdés
Miből mi lett?
2019. jan. 31. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhász típusú keverékünk van, Dugó néven futott, elképesztően nem illett hozzá, Kópé lett belőle. :)

A macskánk nevét megtartottuk, mert az tetszett. Meg neki igazából előtte is volt gazdája, tehát tényleg az volt a neve. A kutyának meg csak a menhelyen adták.

2019. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Az új gazdik nagy része átnevezi őket. A menhelyeken általában random adnak nevet a kutyáknak, hogy be lehessen őket regisztrálni, a legtöbb esetben a névnek köze sincs az állat személyiségéhez (max a külsejéhez). Nálunk pl. ilyen szériák vannak, volt hogy az új kutyák telefon márkaneveket kaptak, volt hogy szuperhősneveket, kajaneveket, városneveket, időjárási neveket, most pedig épp hangszerek nevei a "menők".
2019. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Átneveztem, mert nem hallgatott arra a nevére, amit a menhelyen kapott (gyümölcsnév, ahonnan az enyém jött, minden talált kutya valami gyümölcs nevét kapja), amit tőlem kapott, arra hallgat, úgy tűnik, ez jobban tetszik neki, meg nekem is.
2019. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nálunk a menhelyen néha nagyon fura neveket adnak, pl: Kis Grofo, Alku, Nagyláb, Májas, Aszfalt stb

az ilyeneket én nem tartanám meg.

de volt Csutak, Holló, Kobak meg Nyafi nevű kutyám(én adtam nekik, sintértelepes "számos kutyák" voltak, nem volt nevük)

2019. jan. 31. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az Aszfalt tök aranyos nèv :D Aszfalt lábhoz! Nekem tetszik.
2019. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Átneveztük, de nem is igazán volt neve, mert csak az állatorvos írt be neki valamit az oltási könyvébe, mikor chippelni vitték.
2019. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik a menhelyen Józsi volt, de a szomszédunkat ìgy hìvják, aztán nem akartuk, hogy azt higgye, őt szólongatjuk. Joey lett, hallgat rá. A kicsi Pamacs volt, maradt is.
2019. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ez hatalmas volt. :)
2019. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A nagyobbik a menhelyen Józsi volt, de a szomszédunkat ìgy hìvják, aztán nem akartuk, hogy azt higgye, őt szólongatjuk. " - Elképzeltem a szituációt. :-D

- Józsi, lábhoz!

- Józsi, ül!

- Józsi, nem szabad!...

:-D

2019. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kolbász2 ***** válasza:
48%
mi nekünk 3 volt az elsőt le-ről Fel-re neveztük a méásodikat steve-ről Steve1-re a harmadikat Steveről Baracus-ra
2019. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!