Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most fogok hozni egy kutyust...

Most fogok hozni egy kutyust a menhelyről! Mit csináljunk, ha haza értünk?

Figyelt kérdés

Egy 8 éves lánykutyus. Gyalog megyek érte, hogy hazafele sétáljunk. Nincs túl messze, szerintem bírni fogja hazáig, közepes kutyus. de mi legyen, ha hazaértünk(panel)? Nem merem megfürdetni, mert mi van, ha fél és megharap? hogyan tisztítsam le? Mikor adjak neki enni, Egyből, ha megjövünk, vagy amikor etetni fogom a továbbiakban? Az első napokban ugyanúgy, mint egy kiskölyköt többször kell majd levinni pisiltetni? És szerintetek jó, ha veszek neki egy hámot? Nem szeretném, hogy a nyakát húzza.

És amúgy mi a tapasztalatotok a mentett kutyusokkal?


2019. jan. 31. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hám az jó 5let fürdést nedves ronggyal torold at mit szol hozzá kaja ugy ad ahogy kapni fogja.séta minimum napi 3x
2019. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Az csak szerintem kemény, hogy valaki úgy vesz magához állatot, hogy kvázi gőze sincs, hogy mit kell vele tennie?


(Na, szokás szerint lehet jelenteni, hogy megsértettem a pici lelkecskéjét, az új gazdinak!)

2019. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy? Volt már kutyád?

Azt javaslom, hogy kicsit nézz utána jobban a kutyatartásnak, etetésnek, nevelésnek és általában mindennek.

2019. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!