Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyáma...

Hogyan szoktassam rá a kutyámat, hogy viszonylag kis területen végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a kert 1600 m2. Elég nehéz igy rendbe tartani, hogy naponta keresgélni kell ekkora kertben. Keritéssel nem szeretném korlátozni mert imád futkozni.
2019. jan. 31. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki mit gondol de szerintem sehogy. Ez olyan mintha neked azt mondanak h csak itt wczhetsz sehol mashol. Es ha a kert masik vegeben jon ra? Fusson vissza addig ahol neked megfelel. Leget vissza se er.

Most komolyan gondolj bele. Neked csak otthon es esetleg a munka helyen lehet wc-zned. Es nem mehetsz el sem etteremben sehol ha kell.

A kutyus is igy erezne magat.

En teljesenmeg értelek. De tenyleg a kerites segit vagy szerintem nem lehet maskent. Vagy ugy h kihordod mashova es ugymond ujra szoktatod.

2019. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!