Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zooplus online rendelésetek...

Zooplus online rendelésetek nektek hány nap alatt szokott megérkezni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3-5 nap alatt
2019. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Még csak Petissmioról rendeltem, ott van egy olyan dolog, hogyha 15 óra előtt rendelsz, akkor másnap még kihozzák a csomagod. Hacsak az adott terméknél nincsen feltűntetve, hogy ez nem érvényes rá...


Nekem eddig három rendelésből 2* betartották ezt, egynél pedig késett a csomag 2 napot, aztán írták hogy az egyik termék nem beszerezhető sajnos, rosszul tüntették fel és hogy várok e rá vagy mi legyen...

Én lemondtam arról az egy terékről és másnap már jött is a csomag, a többi termékkel.

És kaptam egy örök kupont a nem kiszálított termék értékében.


Szóval én összességében nagyon meg vagyok vele elégedve.


Viszont most egy olyan dolgot szeretnék rendelni ami csak a zooplus nevű oldalon van.

Itt a gyakori kérdéseken sokak szerint ez a legjobb online állateledel bolt, szóval bizakodó vagyok.


Csak érdekelne, hogy a kiírt 2-4 napos szállítási idő gyakorlatban általában mennyi szokott lenni és értesítenek e néhány órával előtte SMS-ben, ugyanúgy mint a Petissimo esetében (vagy ez utóbbi inkább a futárszolgálaton múlik?).

Mert előfordul, hogy napi 1-2 órát vagyok csak itthon így elég bonyi is lehet a dolog sajnos.

2019. jan. 31. 23:35
 3/15 A kérdező kommentje:
#1. Köszi a gyors választ! Ment a pont.
2019. jan. 31. 23:35
 4/15 A kérdező kommentje:
Még azért jöhetnek tapasztalatok, ha vannak...
2019. jan. 31. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Miértenm hívod fel az ügyfélszolgálatot???
2019. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyrészt mert nem szeretek telefonon beszélni, másrészt meg mert nem biztos, hogy valós infókat adnak.

Én a gyakorlati tapasztalatokra lennék kiváncsi, erre van ez az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel.


Még az is érdekelne, hogyha pl. holnap (pénteken) rendelek, bankkártyával, akkor a 2-4 napba beletartozik e a hétvége. Vagyis esélyes e, hogy már hétfőn kihozzák?


Mert erre vonatkozó információt nem találtam az oldalon, csak arra, hogy mi van akkor ha az általuk megadott csomagérkezés pont vasárnapra esik.


Aki már régóta rendel innen az biztos tud ilyeneket...

2019. jan. 31. 23:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó shop, én is ezt a kettőt használom, bár már régen rendeltem, de emlékeim szerint küldtek értesítőt a zooplustól is. (1es voltam:)
2019. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én rendszeres és régi vásárlója vagyok a Zooplusnak.Legkésöbb a 3.nap mindig megérkezik a csomag.Pont most ,vasárnap rendeltem és szerda délután már a kezembe volt a csomag.Én nagyon szeretet onnét vásárolni.
2019. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs,lemaradt,a GlS szállítja ki,nekem küldenek sms-t három órás szállítási időn belül.
2019. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a segítséget!
2019. jan. 31. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!