Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya megfigyelése régi...

Kiskutya megfigyelése régi telefonnal?

Figyelt kérdés
Van olyan program vagy honlap amivel a régi beállított telefonomra időnként rákapcsolódva megnézhetem mit csinál egyedül a kutyám?
2019. febr. 1. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó ilyen app. Keress úgy rá, hogy baby monitor és próbálgass melyik jön be neked.
2019. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de kell hozzá egy kamera is. :-)
2019. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
#2 gondolom a 'telefon' neked a tarcsas bakelitkeszukeket jelenti
2019. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"#2 gondolom a 'telefon' neked a tarcsas bakelitkeszukeket jelenti" - Figyi, egy telefonnal kamera nélkül hogyan figyeled azt a helyet, ami tőled távol van? A kamerát a megfigyelt helyre kell beállítani, és ezt kell összekapcsolni a telefonnal a megfelelő alkalmazással. Olyanról nem tudok, ami kamera nélkül is megfigyeli a helyiséget. Vagy te hogy gondoltad?
2019. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez például ilyen, de van több hasonló:

[link]

2019. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
2-es te valamit félre értettél szerintem. A lényeg, hogy egy régebbi telefonját állítná be úgy, hogy vegye a szobát és arra csatlakozna rá egy másik telefonnal néha. Magyarul a régi telefon kamerája "venné fel" a szobát.
2019. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha erre gondolt, akkor oké, de nekem ez nem volt ennyire egyértelmű a leírásból. Viszont én a telefon kameráját erre nem tartom alkalmasnak, sokkal jobbak az erre kifejlesztett kamerák tudásban és képminőségben is, egy jelentős részük a mozgást is tudja követni, és nem csillagászati az áruk sem ahhoz képest.
2019. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!