Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti tapasztaltátok hogy az...

Ti tapasztaltátok hogy az addig rosszul evő ebetek ivartalanítás után felhagyott a válogatóssággal?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam ilyet, de azt aztán hiába várom hogy az enyém megegye szépen a száraztápját (premiere ill. brit premium), hosszasan kell neki könyörögni, illetve valamibe belekeverni és még úgy sem biztos hogy megeszi.


Most nem csinálom meg vele azt hogy elveszem előle majd másnap kapja, egyrészt műtötték másrészt most ugyan lakásban van, de ha majd kirakjuk miután rendbejött, nehogy megfázzon az alultápláltság miatt.


Magával az étvágyával nincs gond, olyat amit szeret pillanatok alatt bekapja. Egyértelműen válogatós.


Ez még fog változni, vagy ennek az állításnak igazából ritka a megvalósulása?



2019. febr. 1. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hozzám már ivartalanítva került a kutyám, de így is volt, amire finnyásan reagált. Egy kis halolaj a tápra, és egyből bepuszilta az egészet.
2019. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen összefüggésről. Mondjuk az én kutyáim alapból jó étkűek, ugyan úgy megesznek bármit.
2019. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!