Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban lakom, egyik szomszéd...

Panelban lakom, egyik szomszédom kutyája folyton ugat, nappal, éjszaka. Miért nem lehetne csak kertes házban tartani kutyát? Miért kell a normális emberek szívjanak egy idióta miatt? Kik adnak engedélyt ilyen nonszensz dolgokra?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 12:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen igazad van. De kapni fogsz hideget meleget. Talán próbáld meg elsőnek a közös képviselőt. Turi van valami házirend.
2019. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szinte minden lakótársulatnál van ilyen probléma,a lakás embernek lett kialakítva,nem kutyának.Senki nem köteles mások mocskát elviselni.
2019. febr. 2. 12:17
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kutya ugat. Sokszor nevelés kérdése. A mienk pl annyira csendben van, hogy azt hiszik nincs is. :D a közvetlen szomszéd múltkor megkérdezte él-e még, mert nem hallja, hogy ugat.
2019. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, kertesházban sem jobb a helyzet (nekem is van kutyám egyébként, csak nem kerti dísz). Nem csak társasházban tud zavaró lenni a kutyaugatás, nálunk minden kertben folyamatosan örjöngenek a kutyák ok nélkül. Az idegeim kivannak tőle.
2019. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg a folyamatos fúrás-felújítás idegesít reggel 7-től estig. Ilyenkor is a normális szív a hü*e miatt mert nem tetszik a konyhája, meg milyen idióta ad erre engedélyt?... Ilyen a panel élet


Amúgy a kertben ugató kutyákat is lehet hallani a szomszédban.


Nem azzal van a gond, hogy lakásban van a kutya, hanem hogy sokaknak luxus nevelni.

2019. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a nonszensz, hogy az általánosítás miatt utálják a kutyásokat. Nem minden gazda hülye és nem minden kutya neveletlen.

Én mikor örökbe fogadtam a kutyámat, volt aki 10 hónap után vette észre, hogy van kutyánk, akkor is csak azért, mert látta bejönni velünk.

2019. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom társasházban lakik, egy kertes házzal szemben.

Az egyik lakásban van kutya. Meg van nevelve, nem ugat.

A kertesházban viszont kb egész nap őrjöng a két eb , sőt sokszor egész álló éjszaka.

Vannak kutyátlan emberek közt is kretének és vannak kutyások közt is.

Nem azon múlik, hogy hogyan viselkedik a kutya, hogy lakásban vagy kertesházban lakik, hanem a gazdán.

2019. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sarkítasz, sokszor éppen az ellenkezője áll fenn, vagyis a lakásban tartott kutyák a több foglalkozás miatt általában jól neveltebbek és kevésbé ugatnak mint a kerti díszként tartott társaik.

Te viszont most pont kifogtál egy neveletlen ebet, vagyis béna gazdikat. Ez van.

Ez a gyűlölet viszont nagyon nem tetszik, ugyanis a kutyának is ugyanannyi joga van panelban lakni mint neked, vagy bármelyik másik embernek. Az ember szomszédok is tudnak ám zavaróak lenni, folytonos ordibálás, szerelés, stb. Őket sem tilthatod ki csak mert zavarnak, úgyhogy a kutyákat sem. Max. megkérheted udvariasan a gazdáit, hogy csináljanak valamit az ügy ellen. De a társadalomban élés sajnos evvel jár, hogy vannak kellemetlenségek. Ha azt jobbnak gondolod, akkor költözz kertesbe, vagy még jobb lenne egy erdő közepén vagy a város szélén, ott tuti csendesebb. De az biztos, hogy nem szabhatod meg senkinek sem, hogy hol tartson kutyát. Én is panelban tartok.

2019. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8-as,miért én költözek?Inkább szigorítsák az eb tartást.
2019. febr. 2. 16:39
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Te mindig ilyen provokatív kérdéseket teszel fel!!

Egyébként engem meg az idegesít, hogy a felettem lakó gyerekek folyton bömbölnek. Másfél éve lakom itt, és azóta ezt hallgatom.

Szüleimnél falun pl a szemközti "hegyoldalban" van egy ház, amit hollandok vettek meg, nyaranta vannak mindig ott. És kb minden évben 1 újabb gyerekkel jönnek. Van már nekik vagy 4. Ezt onnan tudjuk hogy mindig új nevet kiabálnak. Mert kiabálnak. Folyamatosan. Bal oldali szomszédnàl a kutya egy kennelbe van bezàrva a kertben, egész nap ugat szegény. Jobb szomszéd májustól szeptemberig hetente 2-szer nyírja a füvet, ráadásul mindig vasárnap, telibe szarja ha pl mi meg szülinapot vagy bármit ünneplünk kinn a kertben.


Egyébként meg én ugye panelben lakom, 2 kutya van a lakásban, nekem 1, lakótársnak 1. Néha felugatnak, játszanak egymással, de soha senki nem szólt semmit, hogy baj lenne velük. Az alattunk lakó mondta egyszer hogy a dobogást hallja, tegyünk le szőnyeget, hátha segìt. Nem segített szóval ez van. Amúgyse csak a kutya dobog, hanem mi is.

Felettünk 2- vel pedig 3!!! NEM kicsi testű kutya van a lakásban. Semmit nem hallottam soha, mások sem mondtak semmit.


Szóval kérdező kapd be a kutyautálatodat, és ne hergeld a kutyás népet.

2019. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!