Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Mit tegyek hogy ne...

Sürgős! Mit tegyek hogy ne "sírjon"?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes csivavám, és most kaptam hétfőn ajándékba. Eddig szabadságon voltam, de holnap sürgősen be kell mennem dolgozni ami 12 óra elfoglaltságot jelent. Ha a kutyust itthon hagyom egyedül megállás nélkül sír. Már próbáltam itthon hagyni de sajnos nagyon ragaszkodik hozzám. Nem nagyon tudom mit kéne tennem a párom is dolgozik és én is... Vasárnapig végig reggeltől estig. DE mit csináljak hogy ne sírjon.. Van 2 cicám is méretben vele egyenlőek azokkal nagyon jól eljátszik ha itt vagyok.. De ha elmegyek? Mit tegyek segítsetek kérlek SOS!!!
2010. jún. 30. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokja , hogy nem vagy vele állandóan.
2010. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
Semmi különöset nem tudsz tenni, majd abbahagyja és eljátszik a cicákkal.
2010. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem így lesz, de már most megszakad szívem hogy itt kell hagynom!! :(
2010. jún. 30. 19:12
 4/10 Akiteki ***** válasza:

Csak ne csinálj nagy felhajtást belőle!

Megérzi és azért fog cirkuszolni.

A világ legtermészetesebb dolga, hogy elmész otthonról és majd hazamész.

2010. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én kiskutyum is sokat "sírt" az elején,de ez idővel elmúlik:) amit tehetsz az az, hogy egy törcsibe csavart forróvizes palackot raksz mellé, hogy hozzábújhasson. ez azért kell mert hiányzik neki az anyakutya "melegsége". bocsi tudom, hogy hülyén fogalmaztam de remélem segítettem. az én kutyusomnál ez bevált:D
2010. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A meleg vizes palack jó ötlet, meg az is, ha bekapcsolva hagyod neki a rádiót(lehetőleg beszélgetős csatornán). És gondolom a macskákkal is tud majd játszani.
2010. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igyekszem mindent megtenni és határozottan fellépni hogy ne lássa hogy én is sírok! :)

Remélem meglesz a cicákkal. Ma sűrűbben jártam ki és mondtam neki, hogy visszajövök. Kint voltam hallgattam hogy mit csinál. Amikor hallottam hogy nem sír visszajöttem és megdicsértem nagyon. Ezt többször eljátszottuk ma és az utolsónál már csak picit nyöszörgött nem olyan keservesen mint az elején! :)

2010. jún. 30. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen az elmenetelből ne csinálj gondot, légy keményszívű:)

És SOHA ne búcsúzz el tőle.Egy idő után elfogadja, hogy egyedül marad.Ezek nehéz percek:)

2010. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, majd hozzászokik, kénytelen lesz, még kicsi és a palack jó ötlet.
2010. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megtörtént a nagy esemény! Elmentem dolgozni, és itthon hagytam. Majdnem sírtam de tartottam magam, és keményen kőszívűen csuktam be magam mögött az ajtót. :) Nemrég érem haza, de úúúúgy örült a kis manó olyan aranyos volt... azóta folyamatosan rosszalkodik. Szerintem megvolt a macskákkal! Köszönöm a segítségeteket!!
2010. júl. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!