Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 400-500 gramm jó minőségű táp...

400-500 gramm jó minőségű táp hány gramm BARF éteknek felel meg?

Figyelt kérdés
Télen, vagy nyáron eszik egy kutya többet (alacsony-közepes aktivitás folyamán)?
2019. febr. 4. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, ha off, illetve nem reklámnak szánom, de én nagyon sokat szívtam a BARF-al, mert mindenki mást ír...


Szóval nekem a megoldás a Fanni's BARFshop volt, ha onnan veszed, akkor egész egyszerűen elmondják, hogy mikor és milyen összeállítást adj neki... Azt is elmagyarázzák, hogy miért, de nagyon értenek hozzá, szóval neked azzal már nem kell foglalkozni.

2019. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a barf a kutya tényleges tömegét veszi alapul, így nem lehet ezt megmondani. A kutya súlyának 2-4% amit adni kell neki barfban.

Télen esznek amúgy többet, mint az emberek is. Ilyenkor a szervezet tartalékolni ès zsírt akar raktározni, hogy ne fázzanak ( a benti kutyusok is)

2019. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen változó

De leírom példának a labradorom. 35 kiló, real nautre wilderness tápból eszik 330g-ot egy nap, amikor barfoztunk akkor 950g-ot evett egy nap.

2019. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!