Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Majdnem megharapott nővérem...

Majdnem megharapott nővérem kutyája mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ült a szőnyegen, le akartam hajolni, hogy felszedjek egy cérnát, erre az arcom után kapott. Rászóltam hogy NEM, aztán morgott egyet és ennyi. Utána már mintha mi sem történt volna jött hogy simogassam. Ha jobban belegondolok, lehet megijesztettem azzal hogy fölé hajoltam, de nem tudom. Nagyon megijedtem. Már csinált olyat, hogy mikor meg kellett fognom, hogy ne menjen oda valahova, akkor hátulról fogtam és kicsit megkapta a kezem. Szerintetek érdemes lenne szakemberhez fordulni, vagy ez természetes a kutyáknál és csak én vagyok ennyire sötét, hogy nem értek hozzá? (Magamat ismerve elég nagy esély van az utóbbira xD)

2019. febr. 4. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha megint megteszi, akkor azonnal verd meg, hogy érezze, te vagy a főnök!
2019. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

1. Na azert meg ne verje mar te idiota! Itana meg majd felbosszantja es ratamad meg osszeharapdalja.

Szolj ra hogy nem szabad es mond meg a tesodnak hogy tanitsa be, ne legyen enyire hamis. Nem kell ide szakember lehet hogy tenyleg megijedt, nekem is volt hogy megfogtam a labat es utanam kapott de valoszinuleg mert nem kellett volna odanyulnom. Az emberek sem szeretik ha lefogjak meg piszkaljak oket. A macska is ilyen,a kutya is. Ra kell szolni es kesz. O is vedi magat ha megijed vagy ideges lesz

2019. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Harapd vissza.
2019. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy megfelelően tartott, nevelt kutyánál ez nagyon nem normális! A gazda ellrni agresszió a egkomolyabb viselkedési gond! Igen, érdemes kiképzőhöz eljárni, mert ez még vissza fog térni!
2019. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Ra kell szolni es majd leszokik rola, nyilvan nem tetszett neki es kesz, nem eroszakos ettol csak felbosszantottad. Ez olyan mintha azt mondanank hogy egy jol nevelt ember nem veszekedhet azzal aki felbosszantja. A kutya is osztonosen cselekszik
2019. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Megijedt..felbosszantottad..ilyen napja volt. Ugyan már! Egy kutya, SOHA semmilyen körülmények között NEM haraphatja meg a gazdáját vagy más embert. Viselkedésbeli súlyos probléma, ami megoldásra szorul. Szakembert ajánlanám én is. Illetve a falkavezér szerep nem tudom lejátszott-e, de igen, a kutyáknál az erősebb, határozottabb lesz a főnök. Amennyiben pedig nincs retorzió, folytatni fogja a domináns viselkedést.
2019. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
6-os voltam, természetesen itt egy normális kutya-gazda kapcsolatra gondolok, nem állatbántalmazásra, vagy olyan emberre, aki bántja a kutyáját.
2019. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Most látom, hogy kifelejtettem azt, hogy senki mással nem csinálja ezt, csak velem. Engem nagyon ritkán lát a kutya, mivel kolis vagyok, általában hébe hóba heti 2x találkozok vele mikor hazajövök, vagy még annyit se, szünetekben van az hogy itthon vagyok 1hetet. Szóval nem foglalkozok vele túl sokat. Kb annyi a kapcsolatunk, hogy néha adok neki egy kis nasit, meg ha találkozok vele megsimogatom. Lehet hogy emiatt nem is igazán tekint családtagnak?
2019. febr. 5. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom egy kis padlócirkáló ölebről van szó.

Nem a te hibád ami történt, a nővéred kutyája neveletlen.

2019. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!