Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le erről a...

Hogyan szoktassam le erről a kutyusom?

Figyelt kérdés

Törpe tacskó kölyök 9 hónapos lesz.Napközben mikor nem vagyunk itthon akkor a fürdőszobába van.Leszokta szedni a törölközőket és megrágja őket vagy épp pulóvereket vagy bármi mást.Játékom hagytam bent neki régebben,de mindig szét szedte és le is nyelt belőle aztán kihányta,meg amúgy sem egészséges lenyelnie.

Anyukám már ki van akadva,hogy mindent szét szed.

Tudom azért,mert unatkozik míg nem érünk haza.

Valamivel le tudom szoktatni erről?

Milyen erős játékot vegyek neki amit nem szed szét 5 perc alatt.Múltkor vettem neki egy nagyon erős és kemény labdát jó drágán és 5 perc alatt kinyírta.

Tudtok valami erős,viszonylag olcsó játékot ajánlani?A lenti oldalról,mert ide járok vásárolni neki.

Vagy valami csontot.Mert olvastam a csülök csont is jó,de nem tudok hol venni csak nagyon nagyon drágán.

[link]



2019. febr. 5. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Se csontot, se játékot ne haggy elől! Ez alap egy kölyök kutyánál! Elég, ha rosszul nyel le egy darabot, vagy sok százezret hagytok az orvosnál, vagy holtan találod, mire hazaérsz.

Fáraszd le alaposan reggel. Szánj rá 1-2 órát a reggeli sétára. A tacskó munkakutya, foglalkozás, munka kell neki! Emellett neveld le a szétpakolásról, rágásról vagy pakolj el mindent. De az sem ártana, ha szobakennelbe szoktatnád és ott hagynád akkor, amikor nem tudsz rá felügyelni.

2019. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod másképp leszoktatni, mint hogy minél jobban elfárasztod a sétán, mielőtt egyedül marad.

Érdemes szobakennelbe szoktatni, ha nem tölt el ott 6 óránál hosszabb időt. Persze fokozatos szoktatással.

Kongot vegyél neki, nem tudom, ilyen pici kutyáknak megfelelő méret van-e, nézz utána.

2019. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!