Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Samoyed kis kutyát hol lehet...

Samoyed kis kutyát hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Régóta keresgélek már és sajnos sehol se találtam olyat ami nekem megfelelne,kérem aki tud segítsen előre is köszönöm szépen :)

2019. febr. 6. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől. Van olyan csoport fb hogy eladó fajtatiszta kutyák törzskönyvvel.

Ott fognak tudni segíteni.


Persze ez egy elég drága fajta, de biztos vagyok benne hogy a szánhúzó fajtamentésnél is van ilyen kutyus :)


Egyébként milyen a számodra megfelelő? Mi volt a baj a többivel?

2019. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%

Itt vannak a kennelek:

[link]

2019. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt találod a magyar kenneleket:

[link]

Ajánlom, hogy írj e-mailt annak aki szimpatikus, vagy beszélj telefonon velük. Esetleg kiállításokon is érdemes lehet ismerkedni, vagy szánhúzós csoportokban érdeklődni.

2019. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Most hétvégén lesz a Hungexpon a winterdogshow, lesznek szamojédek is (FCI. V. fajtacsoport), azt sajnos nem tudom, hogy melyik nap lesznek, de itt minden infót megtalálsz: [link]


Szerintem kutyavásárlás előtt mindenképpen érdemes legalább egy kiállításra kimenni, így majd látod, hogy a különböző tenyésztőknek milyen kutyáik vannak, tudsz dönteni, hogy küllemre neked melyik tetszik a legjobban (mert általában fajtán belül is vannak eltérések a tenyészetek között), megérdeklődheted, hogy mikorra terveznek almot, sőt ha szerencséd van a szülőket is megnézheted, láthatod, hogy a tenyésztő amúgy hogyan bánik a kutyáival (én pl. sose hoznék olyan tenyésztőtől kutyát, aki rángatja a kutyáját, ha nem emeli elég szépen a fejét), hogy milyen a kutyák idegrendszere (pl. ha valamelyik félős, agresszív, rosszul szocializált az ilyen környezetbe, ami tele van idegen emberekkel és kutyákkal tuti kijön), szóval egy kis odafigyeléssel rengeteg infót lehet gyűjteni, ha van lehetőséged rá mindenképp ajánlom!

2019. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!