Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mikor nyeri vissza a...

A kutyám mikor nyeri vissza a jókedvét? Ma ivartalanították.

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam a kutyám ivartalanításán,de csak egy ok miatt. Félek,hogy engem fog okolni a szenvedéséért,hogy összeköti a dolgokat,és mivel én vittem és hoztam az állatorvostól,hozzám köti a fájdalmat,és nem fog szeretni. Ilyesmi előfordulhat? Bent van,meleg helyen,pokrócon,nyugalom van,egész nap szemmel tartjuk. Alszik,szomorú és nagyon sajnálom őt. A gallérjától sem tud nagyon mozogni.
2019. febr. 7. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha kimegy a drog.
2019. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell babusgatni, mert akkor azt az állapotát erősíted meg benne. A mi kutyánk ivartalanítás után fél napot feküdt mozdulatlanul, aztán egyszer csak gondolt egyet és felállt. :D
2019. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem babusgatjuk agyonra persze,de azért aggódok érte. Feláll,sétál,lefekszik... de nagyon bágyadt...
2019. febr. 7. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem szomorú. Nem gyászolja az ivarszerveit. Csak lábadozik egy műtét után.

Pár nap, és a régi lesz.

Nem fogja hozzád körni rossz élményként.

2019. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Lassan megy ki az altató a szervezetéből. Dehogy fog téged okolni. Egyszerűen csak meg van ijedve, mert szédeleg, gyenge és egy fura tölcsér van a fején.

Kialussza magát és 1-2 napon belül a régi lesz. Ne tutujgassátok, viselkedjetek természetesen. Nem lesz gond.

Nálunk ivartalan minden kutya-macska. Max. 2 nap alatt teljesen elfelejtették az egész megpróbáltatást. Inkább arra kellett figyelni, hogy ne rohangáljanak úgy, mint máskor, nehogy bajuk legyen. Erre mindenképpen érdemes nagyon figyelni, mert amint jobban lesznek, hajlamosak elfeledkezni arról, hogy sebhelyük van.

2019. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!
2019. febr. 7. 17:31
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez van.
2019. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem lesz semmi baja. Nem szomorú, és hs ennyire jól képes lenne összekötni a dolgokat, bizonyára inkább hálás lenne hogy nem hagytad hogy gennyes méhgyulladása legyen vagy elrákosodjon a heréje. Hagyd pihenni, műtét utáni 1-2 napban te se lennél topon. Neki lassabban megy ki a szervezetéből az altató


Az én macskámnál a bónusz az volt hogy félig nyitott szemmel aludt. Hát majdnem én csuktam le neki olyan zombi volt :D

2019. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Jézusom a hatos kicsit el van tévedve 😂😂
2019. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi mindenkinek :))
2019. febr. 7. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!