Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a kutyám...

Miért van az, hogy a kutyám van hogy percekig leül valahova esetleg hátat fordítva és hiába hívom csak bámul maga elé?

Figyelt kérdés
Páromnak a kutyája is szokta ezt csinálni, nem annyira sűrűn , de azért előfordul - ugyanez a saját kutyámmal. Hiába szólítjuk , nem reagálnak. Van hogy aztán egy kis idő múlva lefekszik, vagy éppen elindul valamerre, de akárhogyan kerestem erre rá neten, nem találtam erre semmilyen magyarázatot! :D Tudna nekem valaki erre válaszolni , hogy ez miért van és hogy ez egészséges ?

2019. febr. 7. 20:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez lehet csak egy időszak lesz nekük, vagy akarmi. De nem tesz neki rosszat, lehet csak alszik, az én kutyám is szokta ezt csinálni
2019. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aludni nem hiszem, hogy aludna, lehet fáradt, de fogalmam sincsen ez miért van, de nagyon érdekelne!! :)
2019. febr. 7. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami érdekeset vett észre, bár nekem lenne olyan látásom, mint nekik. Az enyém is csinál ilyet. Szilveszter után például a több sávos út túloldalán lévő felborult kukát ugatta meg, valami másnak hitte, aztán átmentem vele a zebrán és megnézhette, megszaglászhatta közelről, akkor lenyugodott. Talán valami rossz kukás emléke lehetett és arra emlékeztette. Amúgy meg a buszokat, villamosokat is nagyon megbámulja, utánuk is néz, már arra felfigyel, ha hallja a hangjukat.
2019. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a kutyáitoknak tök mindegy, ki szól. Talán úgy véli, nincs miért odafigyelni.

Az idáig volt kutyáim még alvás alatt is felpattantak, ha szóltam.

Mennyit vagytok a kutyákkal? Milyen a kapcsolatotok?

2019. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne menjünk már el más irányba . A kutyám már 6 éves, bichon havanese, én tanítottam . Ahhoz képest, hogy nem ez a legokosabb kutya fajta, nagyon okos. Főleg én vagyok neki a falkavezér , ha én erélyesen rá szólok azonnal cselekszik! De nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy egyszer csak ül és nem valamit bámul, hanem mintha meg lenne sértődve pedig semmi nem történt akkor 😂👍 nagyon sok szeretetet kapnak, határozott gazdijuk van. Szóval szerintem ez normális, de az okra lennék kiváncsi mert sehol sem találtam ezt meg hogy ez miért van ?!
2019. febr. 8. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Fennel: Kutyapszichologia. Etologia temaju a konyv. A sorrendiseg szabalyait irja le. Tartsd be es pattanni fognak a kutyak.
2019. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem egy jobban hozzáértőt! 😀 Azért köszi a válaszokat. 🙂 Semmi köze ahhoz, hogy nem fogad szót ...
2019. febr. 8. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkornidegrendszeri peoblémás. Ezt akartad hallani?


Kapásbol 2 idegrendszeres kutyátok van akkor. Ja várj, lehet csak cseszik rád, és nem megy oda mert nem akar? Ez meg se fordult a fejedben?


Ahhoz nem elég vonzó neki a hívásod, hogy a kis agyában úgy gondolja, hogy megérinneki odamennyi. Annyi tekintélyed viszint nincs, hogy odamenjen, csak mert mondod széps zóval. Ha legközelebb ilyen van, szólj rá erélyesen, oda fog menni, hidd el.

2019. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj b@.zd meg te agyalágyult!!!! Nem az oda hívásról van szó te értelmetlen! Már leírtam 3x . Ha nem tudod értelmezni a kérdést akkor ne is írj inkább semmit sem.
2019. febr. 9. 00:17
 10/11 anonim ***** válasza:
B@@@zd meg te. Kettőnk közül nem az én, hanem a te kutyád szarik a fejedre. Bámul maga elé vagy hátat fordít és ücsörög. NEM AKAR, ez ennyi. Te meg nem vagy elég hozzá, hogy elérd nála, hogy akarjon. Ha tetszik neked, ha nem, ez bizony így van, mucika!
2019. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!