Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya rendkívül szokatlan...

Kutya rendkívül szokatlan viselkedése esőben?

Figyelt kérdés
Kutyám víz hatására körbe-körbe forog, ugrál, rohangászik. Arra gondoltam, hogy egy esőkabát megoldaná a problémát. Természetesen csak kiváló minőségű, vízhatlan anyagból, méretre szabva. Egy hosszú távú megoldást keresek, ami a kutya számára is megoldást jelenthetne. Várom a segítő tanácsokat, véleményeket.

2019. febr. 7. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutya? Mert ha még fiatal és nem sokszor találkozott az esővel, akkor lehet, hogy a szokatlan szagok, hangok miatt teszi és egy idő után megszokja.

Azt, hogy forog, ugrándozik, pozitív értelemben, mármint boldog vagy zavart közben? Mert ha pozitív értelemben, farkcsóválva, akkor semmi gond. Viszont ha zavart közben, stresszes, akkor valami áll a háttérben. Szerintem az esőkabát nem segítene, mert nemhinném, hogy a víz zavarná, inkább a hangok/szagok.

De, ha menhelyi kutya akkor lehet, hogy csak a rossz emlékek.

Remélem tudtam valamennyit segíteni. ;D

2019. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És az miért baj, hogy élvezi netán?
2019. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, milyen problémát kell megoldani!

Egy kutya olyan, mint egy 5 éves gyerek, az szintén ugrál, meg rohangászik az esőben...

hacsak nincs rászólva. Szóval ez így önmagában inkább természetes, ahogy leírtad.


Egy kutyánál egyébként ugyanez a megoldás, viselkedés problémára nevelés jelent megoldást, nem esőkabát.

Mint ahogy egy gyerek se fog kevésbé pocsolyákba ugrálni attól, hogy esőkabátot adsz rá.

2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Te szeretnel meztelenul fazni az esoben??? Vegyel neki esokabatot.
2019. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!