Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum natural tápot vettem...

Platinum natural tápot vettem a kutyának. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Annyira megtetszett, hogy hidegen sajtolt, félnedves, stb.


Még nem ért ide, de már nagyon várom, addig is szívesen fogadok tapasztalatokat, ha valaki etet evvel.



2019. febr. 8. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekünk le kellett váltanunk. Az egyik kutyám allergiás volt az összes fajtájára és nagyon sokszor kihányta, a másiknak pedig nagyon durván begyulladt tőle a bűzmirigye.

Most mást kapnak és nincs semmi gond. Haragszom egyébként mert rengeteget olvastam erről a tápról és sokat rágódtam rajta, mire ezt választottam és ahhoz képest akkora csalódás volt amit még egy Pedigree táptól sem várna az ember... Több mint egy hónap volt mire az allergiás kutyám helyrejött utána...

2019. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Hogy jól döntöttél-e, kiderül, a kutyusod hogyan reagál rá. Ismerek pro és kontra véleményt is.
2019. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Az összetevők alapján nagyon jó táp...

A többi csak a kutya reakciójából derül majd ki.

2019. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk bevált.Kb.egy hónapja kapja,13 éves,azóta nem puffad a hasa,nem szellent.Mi maradunk ennél.
2019. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Első, sajnálom. :(


Az én kutyám nem extra érzékeny vagy allergiás, eddigi tapasztalataim szerint csak a szojaval és kukoricával teletomott (pl RC) tápokat nem bírja csak.

2019. febr. 8. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok. Akkor sok sikert kívánok, mert az én "allergiás" kutyám is csak a szóját nem bírja, egyébként kb a vasszöget is megemészti (most nyersen etetünk).
2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak egy 5 kilós csomagot vettem, pont ezért, mert ilyen szokatlan tápot még nem evett a kutyusom, nem tudom hogy reagál majd rá.
2019. febr. 8. 19:37
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Nálam mindkét kutya fosott tőle, környezetemben több kutya is.


De vannak 2 kutya akik meg nem.


Szóval kutyája válogatja valakinek bejön valakinek nem.

2019. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező, nektek bevállt?
2019. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem sajnos.

Visszatérítették az árát legalább.

2019. okt. 3. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!