Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek mi lehet a...

Ez szerintetek mi lehet a kutyusomon?

Figyelt kérdés

Van egy németjuhász kutyám, 9 éves. Fent a gerincétől olyan 5 cm-re oldalt a bordáján ilyen finomszöveti kis duodr tapintható ki. Ilyen mint mikor bevágja és bedagad. Olyan jó 4 cm átmérőjü, nyomásra nem érzékeny neki, és hogy úgy mondjam kicsit mozgatható tapintással. más tapasztalt már ilyet, mi volt végül? mi lehet vajon.

oké állatorvos, de kiváncsi lennék mit gondoltok, esetleg aki már találkozott ilyennel.


2019. febr. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Oltást mikor kapott?

idős kutyáknál már sokszor jönnek elő zsírpuklik.

2019. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet zsírpukli, de ha kőkemény akár daganat is. Mindenképp vidd el dokihoz.
2019. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg zsírdaganat, de megmutatnám állatorvosnak - (ahogy meg is tettem ezt az én kutyámmal, neki a hátsó lábán van egy ilyen. Végül az orvos se ítélte azt veszélyesnek, viszont észrevett egy emlődaganatot (?) ami annyira hátul volt hogy én nem vettem észre simogatáskor.

Na mindegy, ez nem tartozik ide, de idős kutyát érdemes elvinni egy általános vizsgálatra is, úgy évente.

2019. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!