Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak kényelmetlen a...

A kutyáknak kényelmetlen a keményen feküdni, ugyanúgy mint nekünk?

Figyelt kérdés
Én egy vékony matracon a földön feküdve is kényelmetlenül érzem magam, mert kemény, nyomja mindenem. A kutyáknak is ilyen rossz érzés, ha a földön kell feküdniük? Valaki csak egy vékony szőnyeget vagy takarót tesz alá, de attól nem lesz neki jobb, vagy igen?
2019. febr. 10. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Sok kutya szereti a puha fekhelyet. Sok kutya meg nem szereti.
2019. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Van amikor puhán szeretnek feküdni van amikor keményebb felületen.
2019. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mikor igy mikor ugy. Annyira nem hiszem hogy kenyelmetlen mert az enyem kint a betonon szeret aludni pedig nincs nagy bundaja es az hideg kemeny felulet.
2019. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Az egyik kutyám mindig puhára szeret feküdni, a másik soha nem fekszik puhára. Egy vékony szőnyeget alkalmanként elvisel maga alatt, de legtöbbször inkább a kövön/parkettán fekszik. 2 golden. Úgyhogy szerintem egyénfüggő.
2019. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk két kutyánk van, és abszolút változó.

Van a házban matracuk, néha azon fekszenek, néha a padlón, néha felugranak a kanapéra.

A kertben pedig van, hogy a fűben hemperegnek, van, amikor a betonon nyúlnak el.

2019. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak nagyon sajnálom azokat a kutyákat akiknek meg se adják a lehetőséget hogy kényelmes helyen pihenjenek. Mert hogy csak egy állat, jó annak a földön is.


Az én kutyám benti, nagyon ritkán fekszik csak a földre, és akkor is csak pár percet bír, utána elkezd nyoszorogni mintha fájna neki, és inkább visszafekszik a matracára.


Van hogy idejön hozzám és a földre fekszik, de közben végig morgolodik és folyton helyezkedik, nem talál kényelmes pozíciót.

2019. febr. 10. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudok puha matracon aludni mer reggelre kiszakad a forgóm a helyéről. A kutyámnak szalmázott ólja van, az udvaron tudna a fa alá a fűbe is feküdni még is a betonos részt választja. Ha a lakásba van (amúgy nagy részt kinti) akkor is inkább a metlaki mint a kanapé. Ha neki így jó akkor hagyom, amúgy teljesen egészséges :)
2019. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ők is érző lények. Szerinted miért akarnak mindig a kanapéra felosonni? Mert puha, meleg, kényelmes. Szerintem nagyon értékelik ha puha, finom anyagon feküdhetnek. A baj csak azzal van, h sok kutya szereti megtépázni a fekhelyét, ezért az hanar tönkre is megy, és az ilyen kutyák gazdájának pénztárcája nem győzi az iramot tartani.
2019. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!