Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mi kell a kutyának?

Még mi kell a kutyának?

Figyelt kérdés

Kutya fog érkezni, és elkezdtem bevásárolni, de félek, hogy valamit elfelejtek.


Eddig ezek vannak

Játékok, tál(2), nyakörv, fojtó, ágy, zacskók

Még mire lehet szükség?



2019. febr. 11. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Fojtó? Kölyöknek?


Kaja

2019. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Sehol nem írta, hogy kölyökkutyáról van szó.


Mondjuk kaja, amibe a kaját teszed()tálak, jutalomfalat.


[link]

2019. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

A fojtót add el (vagy dobd ki)!

Póráz (nem flexi): tanításhoz rövid, barangoláshoz hosszú. Nekünk pl. 1m-re visszacsatolható 2 méteresünk, 7 és 15 métereseink vannak.

Főként nyáron elengedhetetlen egy mobil vizestál.

Kefe (bunda minőségéhez igazodó).

Kutyasampon (de nem szabad gyakran fürdetni, nekünk muszáj volt, mikor befogadtuk, és azóta évente egyszer szoktuk).

Ha gondolod, jutalomfalattartó a tanításhoz (én utálom, a mellényzsebembe / kutyás táskám rekeszébe teszem a jutalomfalatot, de ha kutyasuliztok, kötelező lesz)

Ha te akarod vágni a karmát, akkor karomvágó olló.


Nem írtad, hogy kinti, benti vagy kinti-benti lesz. Hacsak nem lakásban laktok, kell majd egy rendes kutyaház.


Gondold át / kérdezd meg az állatorvosodat

- milyen kaját akarsz adni neki

- akarsz-e valamilyen opcionális oltást beadatni neki (pl. kennelköhögés)

- milyen külső- és belső parazitaellenes szereket akarsz majd használni, beleértve a szívféreg elleni védekezést is!

2019. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

10 éves a kutyám.

Jól jött a folytó lánc nyakörv, a mai napig azzal sétáltatom.

Mobil vizes tál nekünk nem kell, Duna part mellett sétálunk, még fürödni is tud nyáron.

Körmét még sosem kellet vágnom (kinti benti kutya), és a szőrét sem kell kefélni (rövid szőrű).


Kérdező: kajatároló, kaja ugye, póráz, és elsőre megvagy szerintem.


Majd meglátod, nektek mi fog még kelleni a mindennapokban.

2019. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

#2, igen ebben teljesen igazad van, csak a játék miatt gondoltam rögtön, hogy kölyök, Én egy új kutyával, akár kölyök akár felnőtt, nem kezdenék fojtóval, de persze a Kérdező csak el tudja dönteni:)

Én anno hámot használtam, amíg kicsi volt.

2019. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom merre laksz és lesz-e sétáltatva parkokban, stb, de nagyon gusztustalan, férek divat van, hogy virslibe tesznek valami hegyeset. Ha nagyobb kutya én lehet inkább szájkosárral sétáltatnám. Sajnos ilyen "emberek" vannak.
2019. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
A már felsoroltakon kívül a telefonszámoddal gravírozott biléta, amit a nyakörvre teszel. MINDIG legyen rajta!
2019. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
A fojtónyakörv nem létszükséglet, ellenben a jó minőségű táp az igen (nem láttam felsorolva)!
2019. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Táp, kiképzéshez valami, amiből gyorsan tudod adagolni a jutalomfalatot (pl övtáska sokszor jól jönha nem tudod betenni a zsebedbe)

Póráz, szájkosár (tömegközlekedéshez vagy az előbb említett mérgezések elkerülésére)

Fésű/kefe, külső élősködők elleni védelem, féreghajtó

2019. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Talán már említették-nem olvastam minden választ- a nyakörvre tehető bilétát a kutya nevével és a telefonszámoddal. Ez az egyik legfontosabb felszerelés. Elég sok kutyát viszek haza, mert felénk gyakran előfordul az önsétáltató, vagy épp csak kiszökött kutya. Nagyságrendekkel könnyebb a hazajuttatás, ha van biléta.

Jutalomfalat tartó (nekem saját gyártmány van, 10 perc alatt készült el újrahasznosított cuccokból-nem kell drága) Mobil vizestál (nekem laposra összecsukható szilikon van)

Egyeztess időpontot az állatorvossal, hogy amint elhozod a kutyát, azonnal tudd vinni.

Nem tudom, hogy honnan jön a kutya, de ha esetleg magánszemélytől hozod, akkor kössetek szerződést.

2019. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!