Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten jó menhelyek? Nem...

Budapesten jó menhelyek? Nem mindegy hogy milyen, Noé típusúakkal kíméljetek

Figyelt kérdés

Bull típusú kutyát szeretnék, 0-5 éves korig


Kisebb, szerényebb költségvetésű menhelyek érdekelnek. Akik nem csak addig mentik az állatokat, amíg megkapják az 1%-ot meg szerepelhetnek a médiában. Fontos hogy megbízható helyet támogassak, de ne csak luxusba adják a kutyát és utána ne járjanak a nyakamra.

A kutya elhozatala után szeretném őket rendszeresen nem anyagilag támogatni.



#Menhelxy
2019. febr. 11. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fema!!
2019. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk a NOÉ se járt a nyakunkra. Kölyökkutyát hoztunk el, kikötötték az ivartalanítást. Megbeszéltük velük, hogy pár hónappal később lesz a műtét, mint amit ők javasoltak. Leadtuk a papírokat, véglegesítették az örökbefogadást és kész. Azóta nem hallottunk felőlük.
2019. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a menhely itt a lényeg hanem az te hogyan óhajtod tartani. Ha csak kint akkor már nem jó.
2019. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi a NOÉ-tól hoztunk el két kölyköt, és semmi probléma nem volt. A 2#-es már leírta, amit én akartam. Nem járnak a nyakunkra, és jobban örülnek a kutyatápnak, mint a pénznek.
2019. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnéztem a Femat, Bonzo szimpatikusnak is tűnik
2019. febr. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!