Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nyalja a falat, és meg...

Kutyám nyalja a falat, és meg akarja enni a galambszart. Gondolom mész és kálcium, amit pótolni akar. Milyen vitamint, táplálékkiegészítőt ajánlanátok? 4 hónapos a kutyi, amstaff keverék.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a szar az nagyon jó táplálék kiegészítő! :D
2010. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos, h meg akarja enni a szart és nem csak szagolja ?
2010. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy 4 hónapos kiskutya azért is nyalhatja a falat, mert új, izgi, és ízlik neki. Nem biztos, hogy vitamin hiány.

A vitaminokkal, nyomelemekkel, stb., különösen a kalciummal vigyázni kell, mert a túladagolás pont ugyanolyan káros, mint a vitamin hiánya.

A galamb kaki evésnek pedig nem csak a hiányos étrend lehet az oka, hanem okozhatja, h. pl. az alomban tanulta el a mamijától, rossz viselkedésformaként rögződött benne.

Mit kap enni, hányszor egy nap?

2010. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
biztos meg akarja enni a gaéambszart mert a szájából szoktam kiszedni. első hozzászóló: nem tudom mi lehet hasznos a galambszarban, mikor fertőző, és mindenféle betegséget el lehet kapni tőle. valaki esetleg ad tanácsot is?
2010. júl. 1. 13:32
 5/10 A kérdező kommentje:
háromszot eszik egy nap, purina dog chow puppy tápot, főtt csirkehusit, főtt répát, zöldséget, és mostanában porrá zúzott tojáshéjat is a mészhiány miatt. a kálciumhiányt ill. túladagolást tekintve tudom hogy a túladagolás veszélyesebb, de ez inkább idősebb kutyáknál jellemző, nem?
2010. júl. 1. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy négy hónapos kiskutya bármit is pótolni akarna:)Gondolom ízlik neki.Szoktasd le róla,ugyanúgy mint minden hülye szokásról.
2010. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A zöldkagyló kivonatban elvileg pont ilyen ásványianyagok vannak, szerintem dog chow mellett nem árthat neki, de tényleg az is lehet, hogy csak rosszalkodik, kíváncsiskodik, játszik, és simán rá kéne szólni, hogy nem szabad.
2010. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"túladagolást tekintve tudom hogy a túladagolás veszélyesebb, de ez inkább idősebb kutyáknál jellemző, nem?"


Gondold végig, hogy egy ember esetében korfüggő-e bármilyen vitamin túladagolása. Hát nem, és a kutyák esetében sem. Bármikor túl lehet adagolni a kalciumot.

Elég jól eteted, kap mindent, nem hinném, hogy hiányos lenne az étrendje.

Szerintem kölykös rosszaság, az ismeretlen izgi felfedezése. Szoktasd le mindkettőről.

2010. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bemész a patikába és veszel Ca tablettát vagy összegyűjtöd a tojáshéját és porrá zúzod majd mindig teszel az ételébe egy mokkás kiskanállal napi 1X először aztán elég két hetente később amikor rágja a csontot akkor már nem szükséges.
2012. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BB.Bence válasza:
Biztosan túl sokat nézte bartostmester videóit!!!(mindent meg kó enni)
2013. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!