Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megnyugtatni egy...

Hogyan lehet megnyugtatni egy vonyító kutyát?

Figyelt kérdés

Szomszédom reggel 6-kor elmegy dolgozni, a kutyus meg egyedül van és csak vonyít, de annyira, hogy én ettől már meg fogok őrülni! Éppen babát várok, és nagyon szeretnék pihenni, de egyszerűen nem lehet, mert szegény kutya az ablakom alatt vonyít minden nap reggel órákon át! Persze nagyon sajnálom a kutyust, mert egyedül van, a szomszéd meg nem hallja, mert ugye otthon sincs, így őt ez nem igazán zavarja...

Kutyabarát vagyok, így kérlek, olyat ne írjatok, hogy lőjem le...


2010. júl. 1. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

én azt javaslom hogy beszélj a szomszéddal , hogy adjon neki vmi kutyarágcsát vagy olyan dolgot amivel a kutya le köti magát és nem ugat, mondjuk sokat számít hogy mennyi időre hagyák magára kutyát és hogy kölyök vagy felnőtt e , ezt megtudod nekem írni illetve milyen fajta akkor lehet hogy tudok segíteni..

2010. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg arra nincs lehetőséged, hogy megkérd a szomszédot, hogy hadd menjen át hozzátok amíg nincs otthon? Mindenkinek kényelmes megoldás lenne, te úgyis otthon vagy, ráérsz, a kutyának lenne társasága és nem vonyítana, te meg tudnál pihenni. Az a baj, hogyha kerítás át simogatod, meg beszélsz hozzá, akkro megerősíted abban, hogy van aki reagál a vonyítására, és sose fogja abbahagyni.


Gondolom nem nagyon foglalkoznak szegénnyel, ha normális a szomszéd, meg a kutyája, elvihetnéd sétálni, fáradt kutya vonyítás helyett alszik, így te is tudsz pihenni, meg neked se árt a séta.

2010. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy beegle kutyáról van szó, ránézésre fiatal, de már nem kicsi. Átengedni sajnos nem tudjuk, mert ahol mi lakunk az egy négyes társasház és az itt lakók nem igazán szeretik, ha valaki egyáltalán rátapos a fűre...nemhogy egy kutya...

A sétáltatás nekem is eszembe jutott, csak éppen nem reggel 6-kor...akkor még én is olyan punnyadt vagyok. :)

2010. júl. 1. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor kérd meg a szomszédodat hogy hamarabb hogy futassa meg a kutyát mielőtt elmegy dolgozni a beagle vadász kutya és rendkivül sokat is ugat, persze hogy ugat mivel unatkozik meg egyedül van. ha többet törödnének vele biztos nem ugatna csak ha vki esetleg elmegy a ház előtt
2010. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!