Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok csinalni vele?

Mit tudok csinalni vele?

Figyelt kérdés
Ismerosom kutyaka mindig ram tamad. Megharap en felek tole. Hogy tudom ez ellen felepni?

2019. febr. 14. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősödnek kellene megfegyelmeznie a kutyáját. Plusz ha ilyen harapós, szájkosár.
2019. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Probalja de oket nem bantja

Mondtak h ujsagal ussek ra vagy botal

2019. febr. 14. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Paprikaspray, gázpisztoly, acélbetétes bakancs, vascső,...
2019. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer jól pofánrúgod mikor a kedves gazdi nem figyel. Utána félni fog tőled és nem fog akarni izmozni veled.
2019. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szoval rugjak bele? XX nem fog megtamadni?xD
2019. febr. 14. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyesen találod el,mondjuk az orrát akkor hidd el nem. Az a legérzékenyebb pontja. És elég egyszer,nem kell kínozni feleslegesen meg agyonverni. Le lehet pontozni nyugodtan,de akkor is kipróbált működő módszer. Én egy hatalmas elvadult kaukázusit szereltem le így amivel egy erdőben túrázáskor futottam össze. Ha nem rúgom meg,biztos hogy megöl,mert kb. 2x akkora mint én.
2019. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ütés, rúgás a kutyának meg se kottyan. Ha verekednek, csak a harapást érzékeli, ezért velünk szemben is csak annak lenne foganatja. De ki az a barom, aki leáll kutyát harapdálni? :-)) Én az enyémet megtépem, ha bünti van rá kiszabva, de természetesen egy idegen kutyával szemben ez nem járható út. Marad a spray.
2019. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az en kutyamra valaki utne ne adj isten eltorne a labat pl, na ott meg is halna az illeto. Nem feltétlenül a bantalmazas a megoldás, sot mivel rengeteg kutya volt idibe mar nalam, ez az egyetlen, ami soha nem használt. Probalj kialakitani vele kapcsolatot, ne foglalkozz eloszor mikor hozzad odamegy, ne menj utana, mintha nem letezne. Aztan kajaval motivald, eloszor csak h odamenjen. Ezt addig amig nem latod rajta, hogy normálisan viselkedik, nincs befeszulve. Egy ido utam kerni fogja a simogatast.
2019. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pont az nem fog menni.

Senkihez sem megy csak ismimhez.

Ismim szuleihez sem . Nem is halgat rajuksem

2019. febr. 17. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt par kutya nalam, illetve onkenteskedek is. Hidd el, egy ido utan fog menni. Nem elso nap es nem is masodik. De ha nem támad es nem is megy oda hozzad mar az is jo! Ha pedig tamadni keszul, elozze neg a gazdaja, az ismerosod, es ne engedje, hogy a kutya döntsön.
2019. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!