Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szednétek szét/állítaná...

01anonymus01 kérdése:

Hogyan szednétek szét/állítanátok le két verekedő kutyát akik ismerik egymást nem pedig vad idegenek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 14. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Pórázt hurkolnék a nyakukba és lefojtanám őket. A leghyorsabb, legbiztosabb megoldás. De egy normálisan nevelt kutyánál elég kellene legyen a rászólás is.
2019. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Paprikaspray.
2019. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
vödör víz.
2019. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

3.-nak.


Ja, az mindig van nálunk sétakor!

Póráz, zacskó, iratok, vödör, víz,...

2019. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Akkor egy üveg üdítő vagy akármi. Ne mondd már hogy nincs nálad semmi folyékony ha sétálni mész. Ha leöntik a kutya kizökken és van egy pillanatod elrángatni vagy helyre rakni.
2019. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
56%
Egyikőjüket a nyakörvnél fogva elrántom, ha nincs rajta, akkor a tarkójánál. De ha legalább az egyik kistestű, akkor azt felkapom. Jobb ötletem most nincs, de szerintem ha épp egy ilyet helyzetben lennék, akkor ott rögtön tuti kitalálnék valamit.
2019. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer a parkban egy futtatóban 2 golden retriever összeverekedett. Ismerték egymást a kutyák mert a 2 gazda együtt jött és együtt is mentek el de azt nem tudom, hogy együt is éltek e. A csávó mint egy nemnormális üvöltött torka szakadtából jó hosszan és hangosan. A kutyák leálltak kb 5 mp után, és mintha mi sem történt volna mászkáltak tovább. Mondanom sem kell mindkettő ivaros kan volt.

Egyébként ha parancsra nem hagyják abba, akkor a kutya hátsó lábait fel kell emelni, így kibillen az egyensúlyából. Csak vigyázni kell az esetleges harapásra.

2019. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha az enyém és nem azért verekszik hogy engem védjen (mer akkor nyilván besegítek) hanem pl másik kannal dominancia miatt akkor jön a varázs mondat ,,Ereszd, ide hozzám, lássam (megadó pózt kell felvennie de nekem kell megadnia magát) hát mit csináltál? Szabad ilyet?,, És ezt a szigorú hangomon, esetleg nem vesz komolyam mutogatok az ujjammal és ott vége, nagyon elszégyeli magát. Ha ismeretlen és nem tudom szét szedni őket akkor slag ha van rá lehetőség. Ütni nem szabad mer jobban tépi a másikat.
2019. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya ráfog a másikra, akkor hasztalan a víz illetve a póráz rángatás a legrosszabb ötlet. Csak a lefojtás, amit amúgy előtte meg kell nézned, hogyan kell helyesen! Amint ereszt, a másik kutyát arrébb vinni és te is elengeded azt, akit fojtasz.
2019. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyátokat fojtogassátok ne egy nálatok kisebb állatot. Vadbarmok. Úgy meg tudnám rugdosni ezeket az elektromos nyakörv,fojtólánc,egész fejes szájkosár úgy meghúzva hogy a kutya feje behorpad barmokat. Nem a kutyával kell keménykedni akinek kicsi a phöcse,hanem rendesen nevelni,és nem félelemmel/fájdalommal.
2019. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!