Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehet?

Milyen fajta kutya lehet?

Figyelt kérdés

Ismerősöm álltal találtam kiskutyát, amire először azt mondták, hogy német juhászkutya, de mikor oda értem, már azt mondta az illető, hogy holland juhászkutya... semmi képpen nem akartam otthagyni a kutyust, mert elég rossz körülmények közt tartották őket, szerettem volna megmenteni a kutyust.

Szóval az érdekelne, hogy szerintetek milyen fajta kutya lesz?


[link]

[link]

[link]



2019. febr. 17. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ordas német juhász jellegű keverék, de egy csomó más is lehet benne, mert ilyen kicsi kölyök korban nagyon nehéz megmondani. Egyébként nagyon helyes kis vau.
2019. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk pontosan ugyan így nézett ki kicsinek :) puli-németjuhász és mégvalami keverék volt. Egy közepes szőrű és méretű németjuhász mintájú és személyiségű kutya lett belőle mire megnőtt. A németjuci géneken kívül semmi nem jött ki rajta.
2019. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár még kaukázusi is lehet. :)

De nagyon édes. :D

2019. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább kaukázusit látok benne.
2019. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pici hozzá, hogy 100%ra lehessen mondani, sőt, lehet több generációs.


Az én véleményem, hogy nem lesz közepes testű, inkább nagy. Német juci-kau, az ami egyelőre szembetűnő.

2019. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a kaukázusit látom benne, de majd ahogy nő jobban meglehet mondani,most még kicsi hozzá. 8 hónap körül már jobban látni miféle lesz :D


De nagyon cuki :)

2019. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Juj mintha csak az én kis kau németjuhász keverékemet látnám kiskorában. Teljesen így nézett ki:)
2019. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ő kau németjuhász keverék :

[link]

2019. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Igazából teljesen mindegy, milyen fajta mert mindenhogyan nagyon szeretjük.😊

Kedves 7-es válaszoló. Arról estelg kaphatnék egy képet(akár privátban) hogy nagyobb korában milyen lesz?😊

2019. febr. 20. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmi lesz szerintem. [link] A miénk kicsit borzasabb lett és több benne a barna :D
2019. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!