Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a szag, amit a kutyák...

Szabosa25 kérdése:

Mi az a szag, amit a kutyák utálnak? Minden reggel a kukákat kiborítja, a szemetet széthordja. Már beborsoztam a kukát és a környékét, vettem kutyariasztó spray-t, amit ráfújtam a kukákra, beszórtam csípős paprikával a kukákat, de semmi hatás.

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Kap rendesen enni az a kutya? Mennyit foglalkozol vele?
2019. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudod kikötni a kukát kerítéshez, fához, vagy akármihez?
2019. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
szerintem kóbor kutyáról ír a kérdező
2019. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Tudok olyan illóolajat, ami árt az idegeiknek, és menekülnek tőle, de nem tudom ilyen esetben megoldaná-e a problémát. Biztos, hogy kutya és nem más?
2019. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
A legegyszerűbb lenne leszoktatni, lenevelni erről. Itt nem fognak működni a távoltartó spayk és hasonlók.
2019. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Teafalolaj,nagyon erős illata van.


Nálunk fürdőszobai kis kukánál bevált vattára csepegtettem majd körbe töröltem vele,főleg ahol nyílik,mivel az orrával bökte fel a kukát,így az erős illat miatt nem volt kedve.


Sajnos menszeszes betét előszeretettel túrta ki onnan. Nyilván mikor elmúlt,de nem is volt tele a kuka zsák,inkább kicseréltem.


De jó sokáig a teafaolajos áttörlést csináltam.


Azóta leszokott róla :D

2019. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Itt van egy kis infó:

[link]

2019. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kutya rendesen kap kaját, nem is akármilyet! Főzünk is rá külön. Rengeteget van vele foglalkozva. Óriási az udvarunk, ennek ellenére napi 2-3 alkalommal 1-1 órás sétát csapatunk vele, sőt az udvaron séta után focizunk vele, rengeteg plüst kap, sok vitamint adunk neki. A kuka ki van kötve lánccal, de egész éjszaka buherálja és sikerül kiborítania. A szó szoros értelemben a kutya segge ki van nyalva. HA meglátnátok, nem is kutyát látnátok, hanem egy elkényeztetett valamit. Egyébként ő a sztárkutya, aki a tévében volt 2 éve. Benjamin. Menhelyre került, a párom örökbe fogadta és most velünk van. A kutyával foglalkozva van (a párom inkább engem hanyagol a kutya kedvéért, sőt a súlyos beteg gyerekeknek nem viselik így a gondját.)
2019. febr. 19. 08:45
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Sziaa. :)


Nem tudod elcsípni kukázás közben? Az enyém is előszeretettel kukázott, és mikorra észrevettem hogy kivan a kuka borítva addigra már ő agyban teljesen máshol járt. :D felesleges lett volna leszídni. Viszont utána megfigyeltem, hogy kivárja azt az alkalmat mikor nem figyelek rá, pl amikor zuhanyzok. Azt csináltam hogy elindítottam a vizet, ezt hallotta, már indult is a kuka felé.. És mikor belelógatta az orrát elcsíptem, leszídtam, hogy milyen rossz kutya, keményen de erőszakmentesen. Ezt még megcsináltam úgy 2x,azóta akkor se kukázik ha egyedül van itthon. Az enyém is borzasztóan elvan kényeztetve, de attól függetlenül hogy sokat foglalkozok vele és nagyon jól etetem, még bizonyos szabályokat be KELL tartania. :)

2019. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
NEm kóbor kutyáról írok. A sajátunk. Amik hatástalanok: ecet, bors, csípős paprika, teafa olaj, boltban vásárolt kutyariasztó spray. Ezeket mind kipróbáltam. Azt hittem, hogy a szaglásával van baj, de azzal nincs, mert sok méterről kiszagolja, hogy hol van a macska kaja.
2019. febr. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!