Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fogja szokni a szomszéd...

Meg fogja szokni a szomszéd kutyát?

Figyelt kérdés
2 éves kan németjuhászom támadja a szomszéd kutyáját. Egész nap akiviszem kerítésnél acsarkodnak. Hogy szoktassuk össze őket? Az enyém amúgy is domináns, de eddig le tudtam tiltani. Viszont a szomszéd rá se szol a kutyájára, ha támadná az ebyémet. Az övé nőstény egyébként.
2019. febr. 19. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszédot nem érdekli, akkor olyan kerítés kell, amin keresztül nem látják egymást, nem érintkeznek.
2019. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ivaros a kutyád?
2019. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ivarosak kb 1 hónap és vége lesz a háborúnak.

Amúgy a szomszéd közreműködése nélkül nehéz lesz. Az én szomszédom kutyaja 3éve nem tudja feldolgozni hogy mi is itt lakunk és naponta sétáltatom a kutyám. Az övé örjöng szerencsére az enyémet nem izgatja.

2019. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
És az ország tele van ilyen idióta szocializálatlan agresszív kutyákkal... aki meg kertes környezetben sétáltatja a kutyáját retteghet, hogy egy ilyen dög kiszabadulva megtámadja az ő békés, jól szociálizált kutyáját.
2019. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most kezdte támadni 2 éves korában?

Kerítés mellett nem lesz béke.

Szoros vászon szájkosár mindkettőre. Kivinni őket semleges területre és elengedni pórázról mindkettőt.

Persze, ez csak akkor működne, ha mindkét kutya a kerten kívül találkozott már más kutyával és nem akarta megenni egyik sem a másikat.

Gyanítom, nálatok az átláthatatlan kerítés lenne a megoldás.

2019. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen most kezdte támadni, mert nemrég került hozzájuk. Gyakran van láncon tartva, ahonnan zavarja őt, ha az enyém szabadon van, tépi a láncot, ugat rá. Az enyém meg olyankor ront a kerítéshez. Már arra a kis darabra, ahol be tud menni az épület mögé, egy palát tettem, hogy ne is lássa, de a kutya így is örjöng, ha a miénk ki van engedve és a pala közelébe megy. Eddig el tudtam terelni a figyelmét róla, játék közben pl. nem megy oda a kerítéshez, de ugye nem játszhatok vele meg lehetek kint az udvaron éjjel-nappal. De a miénk már annyira begőzöl az egész napos ugatástól, hogy már ha elengedik a kiskutyát a láncról, az enyém is megőrül, és menne neki. :(
2019. febr. 20. 06:54
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálam is ez volt a probléma.Volt egy kis kutyám ami kb 10-éves volt.Nagyón szerettűk,Amig Új lakásba nem kőltöztűnk és fenekestől fell nem fordult az életem.A szomszédnak voltak Kaukazusi kutyái kb 4 darab.A szomszéd annyira haragudt rám hogy folyamatosan uszintotta a kutyájait az en kis ártatlan kutyámra. Amit észre vettem és mondtam neki hogy ne úszintsa a kutyákat! Erre egyik fűlén be másikon ki,Aztán a kis kutyám kiment a kapun én autoval akkór mentem el,Addig a szomszéd leszedte a keritést és át csalta a kutyámat hozzájuk,És szépen össze tépedte a kis kutyámat és meg is halt! Én erre nagyón be kattantam és vettem 5 db,Amerikan pitbullt. Majd amikor a szomszéd elment szépen leszedtem egy kis részét a keritésnek és szépen át engedtem a kutyákat,És szépen Kinyirták öket.Majd a szomszéd Bejött és kezdett Szidni engem,figyelmen kivűl hagytam és elmentem majd utánam jött és hátulrol rám támadt.Erre olyan szintem szét csaptam a felyét hogy egy hónapig a korházat nyómta.


Én általában nem is szerettem volna ient tenni,De nagyón dűhitett az hogy a szeret kis kutyámat meg ölette,én pedig folyamatosan segitettem neki,Pénzt adtam.Erre ez a hála.

2019. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es tw nagy mesemondó vagy :D
2019. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aderson!kössz.xd
2019. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!