Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon frise pici fehér...

Bichon frise pici fehér kutyussal kapcsolatban lennének kérdéseim!? (lent)

Figyelt kérdés

mennyire puha a szőre?

mennyire játékos?

mennyibe kerül egy ilyen kb.?

lécci segítsetek!!!


2010. júl. 1. 20:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és éjszaka lehet melléképületben tatani? nagyon nagy helye lenne és nincs is bent hideg, teljesen zárt helység..persze CSAK éjszaka. és nappal mennyire szeretnek kint lenni a szabadban?
2010. júl. 2. 13:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem. Semmi esetre sem lehet külön tartani még éjszaka sem. Minden fajta kutyát célzottan egy bizonyos "feladatra" tenyésztettek ki.

pl.: Vizsla- vadászkutya

Shar Pei- harci kutya

Rottweiler- őrző-védő kutya

A Bichonok- társasági kutyák szó szerint. Arra lettek "kitalálva", hogy társai (társaságai) legyenek embereknek. Minden kutya társas lény, de a Bichonok színte már társaságfüggők. Pont ezért elég gyakori náluk a szeparációs szorongás.

Szóval ez a fajta azoknak való, akik tényleg egy igazi társra vágynak...

2010. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem nincs Bichonom de sokat tudok róluk. A szőre például eléggé puha nem hullik, viszonylag szagtalan. 3-4 hetente el kell vinni kutyakozmetikába mivel nem hullik a szőre és folyton nő neki. hippoalergén kutyus.:) És hogy játékos e ?? Minden kölyök játékos, de egy idő után kezdenek komolyodni, ettől nem kell megilyedni, minden kutya ilyen. Én az interneten a Bichont láttam már 20.000-25.000 ft-ért. Ennél olcsóbban nem találsz. És ha többet akarsz megtudni róluk nézd meg sürgősen ezt a linket : [link] haszon kis oldl :) örülök h segíthettem bár még csak 13 éves vagyok . sok szerencsét!! :D
2011. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jah. 20-25 ezer Ft-t olyan Bichon-t lehet kapni, amelyik szaporított, rossz minőségű a szőre, ideggyenge, beteg...stb. Gondolom szaporítottat senki nem akar. Nagyon, nagyon, nagyon megéri spórolni egy IGAZI Bichon-ra.
2011. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!