Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyon aktiv kutyát...

Egy nagyon aktiv kutyát hogyan nyirnának meg? És ott kell hagyni a kutyát vagy majd vissza kell érte menni?

Figyelt kérdés
Jövöre igazitani akarunk a kutyám szörén de félek hogy nagyon roszcsont lenne a kozmetikusnál.
2008. nov. 9. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a kozmetikusok tudnak bánni vele, ne aggodj nem lesz baj vele
2008. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A legelső kutyakozmetikázásunk úgy zajlott, hogy ott maradtam az ebbel. Nincs ebben semmi, a kozmetikus biztosan nem veszi rossz néven, te megtudhatsz új dolgokat tőle, a kutyus pedig megbarátkozik a hellyel és ha minden jól megy, még élvezni is fogja.
2008. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,ott teljesen máshogy viselkednek.én mindig ott vagyok velük,mondjuk neem szeretik is,de állítólag ha nincs ott a gazdi még jobban viselkedik.de először maradj ott vele,le kell szűrni milyen a kozmetikus.próbáld otthon is a fésüléshez szoktatni,meg ilyenek,mert a fejedre nő,és semmit se fog majd engedni.Anyósomnak ilyen a kutyája.el kell altatni,h meg lehessen fürdetni,mert harap.ez már vicc szerintem.igenis tudja a kutya,h ki a főnök.sok sok türelemmel és dicsérettel sikerülni fog.
2008. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagyis nekem szeretik is.bocsi:-)
2008. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy egy felelős állattartó ott marad a kutyájával! Ezt csupán azért mondom, mert még a legváratlanabb helyzetekben is történhetnek balesetek! Ismerősömnek elszökött a kozmetikustól a kutyája, pedig el volt kerítve, de mégis elment. Pedig egy iskolázott, jól nevelt kutya, soha nem történt még ilyen. Lehet, macskát látott. De az a lényeg, hogy elszökött, ha ott lett volna a gazdi (amit ő nagyon is megbánt, hogy nem maradt ott!) akkor vissza tudta volna hívni, vagy megfogni... de ő megbízott a kozmetikusban, évek óta odajárnak. De te döntöd el, hogy ott hagyod-e vagy sem. A mieink rosszcsontok, alig hagyják magukat, velük muszáj ott maradni :)
2008. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szoktam fésülni meg minden de nem tudom hogy viszonyulna azokhoz a tárgyakhoz szerintem a majd ott maradok vele.
2008. nov. 9. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdemes 7-8 hónaposan legkésőbb elvinni a kuytust kozmetikushoz, hogy megismerje a kozmetikázás minden nyűgét és persze a jó oldalát, míg még kölyök. Egy felnőtt kutyát nehezebb hozzászoktatni, persze ez is relatív. Otthon Te mindenképpen fésülgesés ápolgasd a szőrét, szemeit, füleit stb. A gazdi maradjon ott, ha úgy gondolja, vagy nem bízik a kozmetikusban, de valóban sokkal rendesebben viselkednek a kutyusok, ha a gazdi elmegy. Ugyanis ha ott vagy, akkor egyértelműen addig könyörög, tombol míg meg nem mented. Ha elmész más dolgokkal kezd el foglalkozni. Sokszor maga adja a lábát stb. Szóval tényleg érdemes hozzászoktatni időben a drágát, h később ne legyen ebből probléma.
2008. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy felnött kutyárol van szó.
2008. nov. 10. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor csináld azt, hogy elviszed a kozmetikushoz és ott maradsz, de látótávolságon kívűl. Ha problémás lenne a kutya nagyon, ha a kozmetikus kéri a segítséged a közelben lehess! Meg fogjátok látni mire is van szüksége a kutyusnak...no és a kozmetikusnak. :)))
2008. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!