Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok pomerániai...

Tapasztalatok pomerániai törpespitzről?

Figyelt kérdés
Az árát tudom csak azt szeretném megtudni hogy kell róla gondoskodni,meg ilyesmik.

2019. febr. 21. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy kell gondozni mint akármelyik kuyát!Kell fésűlgetni minden nap,etetni-itatni is minden nap kell.Sétáltatni napi 3-4* reggel-délben-este-(éjjszaka).Oltani is kell minden féle betegség ellen.És mindenképp tenyésztőtől vegyél mert a jófogás/vatera a szaporítók oldala!
2019. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell gondozni mint bármelyik másik kutyát. Azt hogy "meg ilyesmik" ott nem tudom mire gondolsz.
2019. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
38%

Nekem ez lesz a 4.éve, hogy nevelek egy ilyen kutyát. Nagyon szeretnivalóak.

Amikor 1 évesek lesznek, akkor teljesen leváltják a szőrzetüket, tehát akkor figyelni kell a lakásra. Ha kölyökként fogadod be, akkor könnyedén taníthatóak. Oltásokat be kell adni, a féreghajtót is minden 3.hónapban fél tablettával. Fésülni hetente 1x elég, amikor már kialakult a szőrzete. Amikor kicsi, naponta 3x kell etetni, azután felnőtt korában elég 1x, de az enyém nagyon éhes típus, ezért este is adok neki enni. Tejet is issza, mint a macska, nincs baja. Nagyon, nagyon pajkos, ugatós. Ha időben megtanítod, hogy ne ugasson mindig mindent, akkor hallgatni fog rád. Az enyém csak kicsi labdákkal hajlandó játszani. Hónaponta 1x mosom meg az egész testét. Nem szokott unatkozni általában, de ne hagyd sokszor egyedül. Kb ennyi.

2019. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha valakinek még van tapasztalata az leirhatja
2019. febr. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!