Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok aludni a kutyáktól,...

Nem tudok aludni a kutyáktól, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már körűlbelöl 5-éve járók dólgozni,És nagyón kimeritő túd lenni,8-tól éjjel 10-ig.Amikór haza jövök alig váróm hogy végre túdjak pihenni egy jót,De a kutyák egészen reggelig úgatnak,És nem túdok alúdni.Töbször is kijártam és rájúk szóltam de ugyis úgattak,Nagyón kezdem elvesziteni a tűrelmem,Hógy éjszaka se túdók pihenni! Ez már 2-hónapja tart fólyamatosan,És már teljesen kivagyók.Amúgy nekűnk háróm kútyánk van vagyis a tesómnak! Móndtam kezdjen el valamit velűk,Mert igy nem lessz jó,De őt nem érdekli.Valami tipp? És bócsi a helyes irási hibákért de nagyón sieset!
2019. febr. 22. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Számold össze az írásodban a helytelenül hosszan írt magánhangzókat.
2019. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szent Isten, hogy lehet ilyen debil írást felvállalni?
2019. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Tanulj meg helyesen írni!
2019. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már egyszer elnézést kértem a helyes irási hibákért.Nagyón sietek mert dólgozók!
2019. febr. 22. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Este a tesód vigye el a kutyákat sétálni, sőt, inkább futtatni. Egy 2 órás szaladgálás után át fogják az éjszakát aludni.
2019. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. febr. 22. 13:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Három dolgot tehetsz.

Füldugót veszel, azzal alszol.

A kutyák ahol ugatnak, ahhoz a legtávolabbi helyen alszol.

Nekem 5 kutyám van, régebben ők is sokat ugattak éjjel.Az ugatáshoz legközelebbi szobába költöztem.Amikor elkezdtek ugatni,kimentem és határozottan rájuk szóltam.Nyáron viszont nyitott ablaknál aludtam, és mikor ugattak, kikiabáltam rájuk.Mindig abbahagyták.Valahogy mostmár nem ugatnak.

Bevésődött náluk, nem szabad.

Mindig csak akkor szóltam rájuk, ha sokáig ugattak ok nélkül.

Most is van hogy 1-2 vakkantás, és vége.De ez kell, védik a családot.

Amúgy tényleg sok séta, fárasztás kéne nekik esti órákban.

2019. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát túdom és énis nagyón szeretném sétáltatni vinni,De nincs rá időm. Mindig 10-kór érek haza,És nagyón szeretnék pihenni is,De ez lehetetlen! Mindig fáradtan megyek múnkába.
2019. febr. 22. 18:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, de rossz volt olvasni is... Tény, hogy a kialvatlanságtól butul az ember, de nem ennyire. Kérlek, kérlek, tanulj már meg helyesen írni! Neked is könnyebb lenne, hogy nem néznek le a jobb körökben.
2019. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert valaki siet, még tudnia kellene mikor használunk rövid-hosszú magánhangzókat, melyik szavakat írjuk egybe és melyeket külön, illetve, a legalapabb magyar helyesírási szabályokat (például, hogy a lesz az egy darab sz betűvel írandó) . Ezek nem félreütések, amiket a sietség okoz.

Egy kérdés, hogyan jártad ki az általános iskolát? Csak, mert a helyesírás 2. osztályos tananyag, a hosszú-rövid magánhangzók, meg 1.

Ha valaki magyar, vagy annak vallja magát, az tudjon már az anyanyelvén írni.

2019. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!