Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyád beszélni tudna,...

Ha a kutyád beszélni tudna, mi lenne rólad a véleménye, mint gazdáról?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Mivel a lehető legönzetlenebb teteremtména világon a kutya csupa pozitívat mondana. Biztosan nehezményezi, hogy reggel elmegyek és csak délután megyek haza, de szerintem értékeli azt a 2000négyzetméternyi füvet ahol azt csinál anit akar. Én örűlnék neki, ha beszélne, ha fáj valami legalább el tudná mondani,hogy segíthessek neki.
2019. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
100% hogy elmondanák, mennyire szeretnek.Mert folyamatosan ezt mutatják felém, mindenféle módon.Én is imádom őket.
2019. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyok:az enyémek is biztos azt mondanák, legyek otthon egész nap, ne menjek dolgozni.

Ha csak 10 percre elszaladok valahova is ugyanúgy örülnek mikor hazamegyek,mint mikor egész napos munka után meglátnak.

2019. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%
Miért járkál egyfolytában előttem ez a csávó? (lehet lepontozni, lesz@rom.)
2019. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Tudott beszélni, nem szavakkal, de értettük, éreztük egymás minden rezdülését :) , szóval bár nem vagyok tökéletes, valószínűleg mondani sem mondott volna rosszat, már nincs sajnos.
2019. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Már megint jön, már megint gyimál, hogy lehetne láthatatlanná válni picit? Jobb, vinne sétálni már, mert "idő" van.😂
2019. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha beszélni tudna leintene egy autót bemenne a munka helyemre és közölné hogy ez nem mehet így tovább hogy egész napra elmegyek. Tehát van had jöhesen velem vagy ne is kelljen bemenne 😂 kicsit nehezen viseli mikor dolgozni megyek mer máshova szinte mindig jöhet velem.
2019. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!