Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jön oda hozzám minden...

Miért jön oda hozzám minden kutya az utcán?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon jó érzés töltött el, hogy minden kutyus az utcán úgy fut oda hozzám mintha ezer éve ismernénk egymást. A párom is megjegyezte hogy valami kutya suttogó lehetek. Nem vagyok az. A lényeg, hogy ma reggel egy havanese típusú kutyus annyira oda akart futni hozzám (a gazdi nem engedte), majdnem elütötte az autó. És elgondolkoztam. Miért szúrnak így ki a kutyák, miért akarnak oda jönni, az ölembe bújni arcon nyalni. Ha valaki tud erre választ kérem mindenképp írjon.

2019. febr. 23. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Lehet,hogy valami olyan szagos/illatod van.
2019. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De jó neked!
2019. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%
Gondolom a kisugárzás.Nem tudom pontosan,velem is ez van.🙄
2019. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Kolbász szagod van.
2019. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dohányzok és mindig tele fújom magam parfümmel, nem hiszem hogy testem természetes szagára jönnének. És nem.. Nem a kolbász szagra :D
2019. febr. 23. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy olyan hülyén nézel ki, hogy nem akarják elhinni, és odamennek megnézni
2019. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha nem ártana kezet mosni, az segíthet...
2019. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!