Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert uldozi az autokat?

Miert uldozi az autokat?

Figyelt kérdés

Van egy masfel eves mopszom , szeretunk setalni menni parkokba vagy ki a szabadba . Az a baj , hogy ha autot lat teljesen "megorul" , szalad utannuk ( persze mivel meg van kotve nem engedem neki ) ugat , teljesen kifordul magabol . Hiaba szolok ra , hiaba mutogatok , semmi...es ez nem uj dolog , kiskora ota ezt csinalja , gondoltam kinovi ezt is . Mintha en megszunnek letezni , nem figyel ram , sot agressziv lesz . Van valami tanacsotok, mit tudnak kezdeni ezzel? Hogyan tudnam megtanitani neki, hogy ezt nem szabad?

A normalis valaszokat elore is koszonom :)



2019. febr. 23. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Előre szerintem törekedj arra hogy,helyesen leird a kérdést.mert nem nagyón lehet értelmét venni az egésznek.De azon kivűl,azért szalad az autok után,mert fél,gondolóm nem nagyón látott autot.még vidd el sétálni,hogy bizonyósodjon meg rola,hogy nincs éetelme féljen.
2019. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 bagoly mondja verébnek...


Kérdező, érdemes lenne kutyasuliba menni. Ott te is rengeteget tanulhatsz - például hogy hogyan érd el, hogy a kutya rád figyeljen és ne másra, pl. az autókra.

2019. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Magasabb benne az ösztönszint, amit gondolom se nem engedtél neki kontrolláltan levezetni (ez értelem szerűen komy stressz forrás és pótselekvésekben jelentkezik), se nem tanítottál neki önkontrollt.

Kicsiként kellett volna erről leszoktatni. Akkor miért engedted neki? Most, így, hogy millió megerősítést kapott erre a viselkedésre, ezt kegyetlenül nehéz lesz leállítani.

2019. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 te nagyón nagy Einstein lehetsz"
2019. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Einstein fizikus volt, a magyar helyesíráshoz és a kutyaneveléshez semmi köze :P


Oké, nem tökéletes a Kérdező helyesírása - az ékezeteket alapból el lehet nézni, valószínűleg külföldi billentyűzete van. Ezt leszámítva már egész jól ír.


Te viszont úgy akarod kioktatni, hogy csak úgy hemzseg az írásod a hibáktól. Ezért is szóltam be.

2019. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pontosan, én is erre gondoltam egyből amikor elkezdtem olvasni az első kommentet :D mintha cigizne valaki, valaki mellette beszívja a füstöt és azt mondja neki, ne szívd be, tilos!
2019. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!