Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek W. Bruce...

Mi a véleményetek W. Bruce Cameron kutyás regényeiről, meg azokbol készült filmekről, filmelőzetesekről?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos negatív.

Az Egy kutya négy életét el akartam olvasni, de nem ment. Csapnivaló író, nem tudott meghatni a történet mesélésével, bűn rossz és gyerekes a fogalmazásmód. Elpusztult egy kölyökkutya, és a szám széle sem rándult. Ilyennek nem szabadna előfordulnia velem! :) A film jobb volt, de őszintén szólva nem maradt meg belőle túl sok minden az ominózus "állatkínzásos" forgatási botrányon kívül.

Az új film trailerjébe beletekintettem. Az rögtön lejött, hogy ez egy Lassie utánzat (amit egyébként imádtam és rongyosra lapoztam anno), de a bili ott borult ki, vagyis akkor kattintottam az x-re, mikor képtelen barátságot köt a kutya a cgi pumával. Hupsz, spoiler. :)

Szóval összességében szerintem semmi újat nem hoz a jól megszokott, nyálban tocsogó, valóságtól elrugaszkodott kutyás családi filmek területén.

2019. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 off, mi a második film címe?

Az elsőt láttam, már kész a második is? Megnézném szívesen. :)

2019. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most megy(ment?) a mozikban az Egy kutya hazatér (ez a Lassie utánérzéses sztori). Illetve van már trailere az Egy kutya négy útjának (ez lesz a folytatása a négy életnek).
2019. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!